o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Kamil Karnowski
|
aktualizacja

Uchodźcy ratują niemiecką dzietność

54
Podziel się

Po raz pierwszy od 25 lat w Niemczech wzrosła liczba rodzących się dzieci. To w głównej mierze zasługa imigrantów z krajów arabskich - informuje niemiecki odpowiednik GUS-u.

Uchodźcy ratują niemiecką dzietność
(Getty Images)
bDAkmmjp

W 2015 r. na Niemkę przypadało średnio 1,5 dziecka. Rok wcześniej dzietność Niemek wynosiła 1,47. Sytuacja ma się jednak zupełnie inaczej w przypadku muzułmańskiej część społeczeństwa. Tam dzietność sięga 1,95 na każdą kobietę i w porównaniu do poprzedniego roku wzrosła o 0,09.

Tylko w 2015 r. do Niemiec przybyło 900 tys. uchodźców. To w nich politycy upatrują nadzieję dla narodu. Według demografów, by nie ubywało niemieckiego społeczeństwa, poziom dzietności musi wzrosnąć do dwojga dzieci na każdą kobietę - informuje "Business Insider".

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

bDAkmmjr
bDAkmmjS
KOMENTARZE
(54)
hahaha
4 lata temu
Jeśli ktoś pisze że uchodźcy ratują NIEMIECKĄ !!!! dzietność to jest nieuleczalnym ślepym kretynem .
gpść nie dzie...
4 lata temu
Oni maja dzietność 10,00 to dopiero szok, niemcy znikna z mapy
zimny
4 lata temu
Niema już Holendrów nie będzie Niemców i dobrze.
bDAkmmjT
I gitara
4 lata temu
Już żabojady popełnili ten błąd teraz kolej na lewackie Niemcy,to prawda poprawili im dzietność ale tyko po to by pobierać zasiłki i dostać obywatelstwo,oj do pracy oni nie pójdą,jak we Francji,Belgii,WB,Holandii,Szwajcarii,Danii,Szwecji itd...To dzietne pokolenie podpali im ulice.
Przyszly Wodz...
4 lata temu
Trzeba byc idiota zeby pisac ze to dobrze,za niedlugo do 15 max niemiec nie bedzie,a niewiernym beda obcinac glowy,a biale kobiety beda niewolnicami. Lewackie rzady do tego prowadza,dobrze ze wybory w polsce wygralo PiS bo gdyby zostala wybrana partia Popaprancow i lewakow typu Petru,to za 5 lat juz by bylo goraco w polsce,dobrze ze pocacy nie stacili rozumu tak jak to sie dzieje w krajach zachodnich.
Najnowsze komentarze (54)
sylwi
4 lata temu
"by nie ubywało niemieckiego społeczeństwa" hihihi, dobre. Już jasnowłosi są tam bici w szkołach, a co dalej?!
szalenstwo
4 lata temu
otwieram popcorn i czytam hahahaha lewaki są poprostu mega mega :D
szokman
4 lata temu
Banda islamskich małp z Afryki kopuluje z Niemkami podczas gdy ich męzowie -kastraci , patrzą na to i nie reagują. Okazało sie ,że teraz Niemcy kupują domy na Węgrzech bo tam nie ma tej bandy islamskiej. Zatem sprawdza się , Niemcy sie wyludniają a w ich miejsce wlewają się kopulatory w imię allahociąga... I tak to bez jednego wystarzału islamiści zasiedlają Europę , wynuszczając białych jej mieszkańców... zapraszam do Polski , czekamy.....
bez jaj czy c...
4 lata temu
ooo to słabo te chłopy pukają te swoje piękne niemki
DNFD
4 lata temu
Uchodźcy nie ratują NIEMIECKIEJ dzietności, tylko MUZUŁMAŃSKĄ dzietność, a to jest kolosalna różnica. To jest nieodwracalna ekspansja demograficzna Islamu, czyli dla Niemców raczej słaby powód do radości ...
olki989
4 lata temu
Adolf w grobie się przewraca
Miko
4 lata temu
Islamska republika to będzie niedługo- Afganistan w wersji mini- bomby, zamachy, podrzynanie miejscowym gardeł. Niemcy do wolnej Polski uciekną...
rafi
4 lata temu
nadzieja dla narodu???? przeciez za kilkanascie lat nie bedzie juz rdzennych niemców ps to powód do zadowolenia ze rodza sie całe tabuny nierobów i terrorystów????
bDAkmmjL
Emilia50
4 lata temu
Jak można być tak krótkowzrocznym. Zaczynam podejrzewać że politycy cierpią na jakąś dziwną przypadłość która objawia się całkowitym brakiem wyobraźni Przecież te urodzone dzieci uchodźców nie będą Niemcami.Więc czym tu się cieszyć.
buhahahaha
4 lata temu
Nie ma niemiec jest kalifat !
kwch
4 lata temu
Polki też tam rodzą więcej niż w kraju.
Anna.
4 lata temu
Uchodzcy zruinuja Niemiecka przyszlosc,juz ja ruinuja,nie wspomne o atakach bombowych ktore przygootowuja.Ci ludzie beda dzieci plodzic ale praca w EU to dla nich hanba dlatego jej nie podejma.Wiec jaka to kozysc?.
frn
4 lata temu
czarne Niemcy, ten swiat schdozi na psy
Tt
4 lata temu
Faktycznie "Niemcy pod jednym drzewem się zmieszczą". Francja, Niemcy, Holandia, Belgia będą wkrótce islamskie. Meczety w miejscu kościoła rosną na potęgę. Europejczyk będzie niewolnikiem. To jest porażka
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić