o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Radosław Opas
Radosław Opas
|
aktualizacja

USA. Przedszkolanka udusiła niemowlę. Dziecko „za dużo płakało”

21
Podziel się

19-letnia przedszkolanka z Delaware została oskarżona o zamordowanie swojej 4-miesięcznej podopiecznej. Powodem zbrodni miało być to, że dziewczynka nie chciała przestać płakać.

USA. Przedszkolanka udusiła niemowlę. Dziecko „za dużo płakało”
(Fotolia)
bDSDFvcl

Sąd nie miał litości dla nastolatki. Dejoynayi Ferguson usłyszała zarzut morderstwa pierwszego stopnia. Dodatkowo, jeśli 19-latka będzie chciała opuścić areszt na czas procesu, będzie musiała wpłacić kaucję w wysokości 1 mln dolarów. Sędzia zawiesił też na czas nieokreślony licencję domu opieki dla dzieci w Bear.

Opiekunka zabiła dziecko z zimną krwią. Ze zgromadzonego przez policję materiału nagranego przez kamery monitoringu oraz zeznań Ferguson wynika, kobieta że udusiła dziecko, przykładając dłoń do jego twarzy. Wcześniej założyła lateksowe rękawiczki.

W toku śledztwa prowadzonego przez Departament Wydziału Zabójstw Policji Stanowej w Delaware ustalono, że Ferguson trzymała ręce na ustach ofiary, dopóki ta nie przestała reagować – poinformowało biuro policji stanowej w Delaware.

bDSDFvcn
Zobacz także: Zobacz także: Nierozgarnięci złodzieje. Szuka ich policja

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

bDSDFvcO
KOMENTARZE
(21)
RABA
2 lata temu
Całe szczęście,że w U.S.A wykonują karę śmierci.Takie postępowanie na inną karę nie zasługuje.
Mam
2 lata temu
4 miesięczne dziecko powinno być pod opieką matki.
Lila
2 lata temu
Niemowlę w przedszkolu? :))
bDSDFvcP
Myśliciel
2 lata temu
Jeśli tej Pani zostanie to udowodnione ponad wszelką wątpliwość to tylko kara śmierci dla tej Pani.
ziutek
2 lata temu
O proszę -- co mogą ci wspaniali amerykanie ! nawet niemowlę zadusi dla własnej wygody
Najnowsze komentarze (21)
Marcela
2 lata temu
To na pewno nie byl pedagog. W wieku 19 lat, to była przedszkolanka, ktoś po kursie, krotkim przygotowaniu. W ramach przygotowań taka osoba powinna mieć psychotesty jak widać. Nie wyobrażam sobie tragedii jaką muszą przeżywać rodzice tego dziecka :'(
Marzena
2 lata temu
Jestem sąsiadka Żłobka i wiele złych tutaj rzeczy się dzieje, jak właśnie agresja i wlewanie dziecku jedzenia na siłę niestety odbija y się od ściany, bo tutaj wszyscy się znają a pan dzielnicowy zlal temat bo on bardzo lubi te panie i wszyscy zalewają tam i jeszcze strasz mnie ze jak to zgłoszę oficjalnym zawiadomienie to mogę być oskarżona o po mówienie, do tego cytuję, policja nie jest od tego żeby w krzakach siedzieć, serio to ja mam siedzieć i zbierać dowody, policja nie zna innych metod reakcji na choćby anonimowe zgłoś, enia, to jest właśnie Polska, trzeba czekać aż wydarzy się tragedia...
ikl
2 lata temu
"Dejoynayi Ferguson" - a publikacja wizerunku to kiedy? Dejoynayi - typowo nordyckie imię.
Nina
2 lata temu
Kasa kasą, ale w tych Stanach rodzenie dzieci to jest linia produkcyjna? Pyk i na drugi dzień do pracy. Gdzie czas na rodzenie się więzi, na poczucie bliskości mama-dziecko. Ile ten bobas i matka tracą. Smutne. Państwo powinno być stać na zapewnienie świadczeń na rok po porodzie, gdzie człowieczeństwo?
Ja
2 lata temu
Powiesic za dudy malpe.
agent
2 lata temu
Przedszkolanka ? Wszystko wam się pomieszało Nie ma żadnych Przedszkolanek - są Nauczyciele wychowana przedszkolnego. Pedagodzy pracujący w przedszkolach zwykle oprócz studiów na kierunku Pedagogika Przedszkolna posiadają ukończony kierunek oligofrenopedagogika. Kobiety te ( mężczyźni jakoś się nie garną ) opiekują się waszymi dziećmi na - moim zdaniem najważniejszym etapie rozwoju - wtedy kiedy najłatwiej zrobić im krzywdę. To na tym etapie życia wcześnie wykryte dysfunkcje są jeszcze do nadrobienia. Rozumiejąc to codziennie rano powierzacie tym kobietom to co dla wasz najdroższe. Nie mówcie więc Przedszkolanka - no chyba że ma być to alibi aby za ten ciężki i odpowiedzialny trud płacić 2300 zł
mirek
2 lata temu
Sedzia nie mial litosci i oglosil morderstwo 1go stopnia...? Potem cos dodatkowo...? To znaczy ze gdyby kogos interesowalo ile lat dostala to w tym artykule sie tego nie dowie. Musi pojechac do USA i tam napisac podanie z prosba o wyjasnienie co to oznacza....
kpt. Arianato...
2 lata temu
Nie jestem z tych co domagają się kary śmierci za byle co (niektórzy chcieliby nawet KS za obrazę uczuć religijnych), ale za taką zbrodnię to powinna być. Tylko winę musi potwierdzić kilka instancji, a wyrok może zostać wykonany najwcześniej po 20 latach, by mieć 1000% pewności. Jeszcze egzekucja nie powinna uszkadzac organów nadających się na przeszczep.
bDSDFvcH
Baba
2 lata temu
Kolejny dowod ze baby sa glupie !!!
Rddd
2 lata temu
I zmianie zrobić też tak samo!!!! Oj jakbym była matką tego maleństwa też bym jej tej pseudo opiekunce,!!!!!!
Gulczas201
2 lata temu
Tak samo S..ke na sznor i wymeczyc jeszcze przed smiercia. Albo tak torturowac az sama zacznie blagac o smierc!!! Co za skonczony PATOOL!!!
kasa
2 lata temu
Amerykańsko-żydowska demokracja.Tam dzieci nie mają płakać.
Pawel
2 lata temu
Zarznac jak prosie.
Przedszkolak
2 lata temu
Kto to jest "19-letnia przedszkolanka"?
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić