o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Jan Muller
|
aktualizacja

Uśmiechniętego 8-latka szukała cała Hiszpania. Macocha woziła jego ciało w bagażniku

32
Podziel się

Tata Gabriela Cruza zgłosił porwanie syna pod koniec lutego. Hiszpańska policja odkryła zwłoki chłopca w samochodzie drugiej żony mężczyzny.

Uśmiechniętego 8-latka szukała cała Hiszpania. Macocha woziła jego ciało w bagażniku
(mat. policji)
bEJrymvF

Morderczyni przed kamerami grała poruszoną zaginięciem "opiekunkę" dziecka. Imigrantkę z Dominikany Anę Julię Quezadę nagrała kamera bezpieczeństwa hotelu w pobliżu miejsca zaginięcia dziecka. W momencie zatrzymania kobiety, w bagażniku auta 43-latki znaleziono ciało dziecka. Gabriel Cruz zniknął w miejscowości Las Hortichuelas w regionie Almeria 27 lutego. Policja twierdzi, że od samego początku to macocha chłopca była ich główną podejrzaną.

Być może na sumieniu Any Julii Quzady jest życie jeszcze innego dziecka. Wznowiono bowiem śledztwo w sprawie, jak wówczas sądzono, przypadkowej śmierci 4-letniej dziewczynki znajdującej się pod jej opieką, gdy pracowała jako niania w Burgos - donosi "El Pais".

bEJrymvH

Śledczy będą "brali pod lupę" cały 20-letni pobyt imigrantki w Hiszpanii. W kontekście śmierci małego Gabriela Cruza fakt, że 4-latka pod jej kuratelą wypadła przez okno, stał się mocno podejrzany. W przypadku zaginięcia 8-latka podejrzenia padły na nią z powodu kluczenia w zeznaniach m.in. dotyczących telefonu komórkowego chłopca, który "magicznie" gubiła i odnajdywała w przeciągu kilku dni.

Maluch ostatniego dnia, gdy widziano go żywym, przebywał w domu babci. Potem znaną sobie dobrze drogą miał przejść do domu kuzyna, ale nigdy tam nie dotarł. Po 4 dniach znaleziono jego podkoszulek koło pobliskiej oczyszczalni ścieków. W czasie poszukiwań Quezada pokazywała się jako strapiona pocieszycielka taty chłopca. Pomagała mu występując na spotkaniach z mediami, nosiła nawet podkoszulek z podobizną dziecka.

Ponoć domniemana zabójczyni i macocha Gabriela była w bardzo złych stosunkach z babcią chłopca. Pani Carmen nigdy nie pogodziła się, że Ana Julia Quezada weszła do jej rodziny - zauważa hiszpański dziennik.

bEJrymvN

Quezada przed poznaniem Angela Cruz, ojca Gabriela, od 3 lat prowadziła w tej samej miejscowości niewielki bar. Gdy się związali, kobieta pozostawała bez pracy. Jej poprzedni partner nazwał ją w rozmowie z dziennikarzami "rozkapryszoną" i "domagającą się drogich prezentów". Motyw zbrodni pozostaje zagadką. "El Pais" wskazuje na 2 hipotezy: emocjonalna, czyli zazdrość o chłopca, oraz finansowa - Quezada mogła chcieć udawać porwanie, by potem domagać się okupu za dziecko. To jednak jest już przedmiotem śledztwa.

Zobacz także: Zobacz także: Istne piekło na ziemi. Tylko w ciągu pół roku zamordowali 10 dzieci

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

bEJrymwi
KOMENTARZE
(32)
Jenny
4 lata temu
Aktualna wiadomość to ta, ze ta czteroletnia dziewczynka która podobno wypadla przez okno, byla jej córką...
Mieszkanka Hi...
4 lata temu
Ta 4 letnia dziewczynka, ktora wypadla z 7 pietra byla jej coreczką.
Polka
4 lata temu
Takie same prostytutki z Ameryki Łacińskiej pracowały we Włoszech.Ćpały, były dilerkami narkotyków, sprzątały nielegalnie u Włochów i ich okradały. Miały pieniądze kupowały domy i apartamenty, wchodziły do rodzin jako towarzyszki życia Włochów, rozwalały małżeństwa. Po prostu ohydy ludzkie. Takie też bydło jest jako uchodzcy , którymi chce się nas obdzielić przez UE
bEJrymwj
Kasia
4 lata temu
Niedokładne są te informacje - ona nie była drugą żoną gościa, tylko jego partnerką, a 4 letnia dziewczynka, która zginęła w 1996 to była jej własna córka, a nie dziewczynka którą się opiekowała jako niania. Wznawiają teraz śledztwo w tej sprawie, ponieważ wtedy uznano to za wypadek.. Teraz wygląda to już nieco bardziej podejrzanie...
xxx
4 lata temu
"Śledczy będą "brali pod lupę" cały 20-letni pobyt imigrantki w Hiszpanii." - dlaczego użyto sformułowania "imigrantki"? traci to wiarygodność artykułu..
Rumburak
4 lata temu
Straszne, niewyobrażalne.
3rd
4 lata temu
Co raz więcej ludzi ma problemy psychiczne, świat wariuje. Oby mieć szybciej, więcej, lepiej. Morale giną jak dinozaury. Przerażające.
J
4 lata temu
Ta 4 letnia dziewczynka to byla jej corka.
eryk
4 lata temu
Przypominam wszystkim: jeden mąż jedna żona na całe życie bo inaczej płacz i zgrzytanie zębów!
wujek
4 lata temu
jakby mało mieli swoich czubków
Pablo
4 lata temu
To jest jakaś masakra :( Tłumaczę sobie, że to patologia i tyle, bo nie wyobrażam sobie czegoś takiego w mojej rodzinie... to jest przerażające.
Ringo
4 lata temu
A GDZIE JEST TEN OBRONCA LUDZI = BOG,W D!!!!!!!!!
DylSowizdrzał
4 lata temu
Kto zdradził raz, zdradzi i kolejny. Kto raz zabił, ten będzie zabijał dalej. Taka już ludzka "natura".
bEJrymwb
www
4 lata temu
szatan diabel lucyfer się bawi a pedofilia w koscziele
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić