Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Krzysztof Narewski
|
aktualizacja

Wpadka PO. Krzycząc o wolności... wyłączyli komentarze

72
Podziel się:

Platforma Obywatelska transmitowała na żywo "Marsz Wolności" w serwisie YouTube. Jej politycy mają niezwykłe pojęcie o wolności, bo komentowanie pod transmisją zostało wyłączone.

Wpadka PO. Krzycząc o wolności... wyłączyli komentarze
(PAP/Radek Pietruszka/iStock/kolaż o2)

Sprawę skomentował dla nas rzecznik PO Jan Grabiec:

Ta opcja jest u nas standardowo wyłączona na YouTubie. Nie dopuszczamy niemoderowanych komentarzy, a to wynika z dużej ilości hejtu i wzajemnego obrażania się zwolenników różnych opcji. Komentowanie mamy włączone na Facebooku, który jest mniej anonimowy i ludzie odpowiedzialniej piszą.

Transmisja trwała 5 godzin. Na początku prowadzono ją ze studia, w którym pojawiła się m.in. była premier Ewa Kopacz. Później przeniesiono się już na sam protest. Tam na scenie ramię w ramię stali Ryszard Petru, Grzegorz Schetyna czy Marek Borowski. Można było to oglądać, ale opinii widzów nikt z PO nie chciał poznać.

Tymczasem opinie o marszu są podzielone. Partia rządząca określiła go mianem klapy i frekwencyjnej porażki, a opozycja uznała go za sukces organizacyjny. Według policji wzięło w nim udział 12 tys. osób. Władze Warszawy podały, że na "Marszu Wolności" było 90 tys. uczestników. PO podbija stawkę informując o nawet 100 tys. idących w pochodzie.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(72)
alan
4 lata temu
PO jest to sponsorowana organizacja która działa na szkodę
Viking
5 lata temu
Po zrobi wszystko co im Merkel I Brukselka POwie
Janosik
5 lata temu
PO w POlaczeniu z KOD to 5 kolumna
Tom
5 lata temu
Po jak Platforma Oszolomow sterowanych z zewnatrz.
lol
5 lata temu
PO to w ogóle jest wpadka jak cały ich trybun ludowy Schetyniuk
shdc hadxb
5 lata temu
U nas w Kołobrzegu tak sie robi jak kto prawdę napisze
czesuaf
5 lata temu
Brak komentarzy i do tego 7yd tzw. „orłos” komentujący cały marsz tzw. „wolności” (w sensie róbta to chceta oczywiście) – bez komentarza. To cała PO, czyli elegancko opakowane puste pudełko (przypominając słowa Aarona Nusselbauma, czyli Stefana Niesiołowskiego).
Niesiołowski ...
5 lata temu
Niesiołowski powinien być oskarżony Osoba która w mediach nawoływała do wejścia , ingerencji komisarzy Brukselskich Do nikogo nie mam żadnych pretensji , tylko do tego fałszywca który jeździł i skamlał o sankcje ,ingerencje Sam dorobił się nieuczciwie ... A gdyby tak ta sytuacja miała miejsce w XVIIIw Jestem pewny ,że mamy tu już obce wojska i nową wojnę Dlatego musi być osądzony za zdradę
LEPSZA ZMIANA
5 lata temu
JA TAM NIE MAM NIC PRZECIWKO PO I NOWOCZESNEJ NIC A NIC , TYLKO JAK PATRZĘ NA TEGO ZGORZKNIAŁEGO SCHETYNĘ KOPACZ KTÓRA W SWOIM UNIFORMIE WCZEŚNIEJ KOJARZYŁA MI SIĘ Z E.............. TERAZ ZBRZYDŁA PETRU DWULICOWCA TO JAKOŚ MI NIE DOBRZE LUDZIE CI ZAPRZEDALI DUSZĘ SZATANOWI MAMONIE A O SWOICH WYBORCACH ZAPOMNIELI , SĄ DLA NICH TYLKO TRAMPOLINĄ I NIECH TA PLATFORMA I NOWOCZESNA BĘDZIE ALE NIECH TO BĘDĄ LUDZIE MŁODZI OTWARCI WYKSZTAŁCENI BO KTOŚ MUSI BYĆ CZYLI CZEKAMY NA LEPSZĄ ZMIANĘ , A TYM WYMIENIONYM ŻYCZĘ SZCZĘŚCIA WYTCHNIENIA I NIECH ZNAJDĄ DOBRYCH NASTĘPCÓW ABY ICH UGRUPOWANIE SIĘ ROZWIJAŁO I DAWAŁO ZADOWOLENIE POWODZENIA
red
5 lata temu
PO jak porażka.
adas
5 lata temu
w Polsce zyje około 150tys chorych psychicznie Polakow:( Ma marszu wolności było 70tys ludzi ogromny sukces TVN Wyborcza WP Interia to około 40% obecności na marszy Wolnosci
Pulkownik rez...
5 lata temu
Czolem Towarzysze i Towarzyszki!!! Bylem na tym wiecu przed monitorem komputera. Takich jak ja zwolennikow demokracji bylo miliony. Prosze o rzetelne informowanie o milionowych obecnosciach, a nie o 12 tys.
Eurokomunista
5 lata temu
A na reklamie "marszu wolności" ojcomatka niesie dziecko wielopłciowe.
kris
5 lata temu
po to zlodzieje i ubecy
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić