Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Piotr Kalsztyn
|
aktualizacja

Wpadka rosyjskiej telewizji. Mieli pokazać bohaterów wojny, ludzie zobaczyli fragment gry

16
Podziel się:

Pracownicy pierwszego kanału rosyjskiej telewizji mają powody do wstydu. Ich pomyłka właśnie obiega cały świat.

Wpadka rosyjskiej telewizji. Mieli pokazać bohaterów wojny, ludzie zobaczyli fragment gry
(Youtube.com)

*Błąd rosyjskich wydawców zauważyli widzowie programu Voskresnoye Vremya. *Producenci przygotowali prawie 9-minutowy klip pokazujący sukcesy rosyjskiej armii. W pewnym momencie pojawił się obraz z gry komputerowej Arma-3. Ilustrował on akcję militarną w Syrii. Można go zobaczyć w 2. minucie i 35. sekundzie materiału.

*Niedzielny program miał uhonorować rosyjskich wojskowych. *Wśród nich był Roman Filippow, rosyjski pilot, który zginął w Syrii na początku lutego – informuje BBC. Właśnie podczas tego fragmentu widzowie mogli zobaczyć wpadkę rosyjskiej telewizji.

*Pomyłkę wychwycili internauci. *Na portalu Pikabu, który jest rosyjskim odpowiednikiem Wykopu, zastanawiali się, czy błąd był celowy, czy kadr z gry trafił do telewizji przypadkiem. Niektórzy sugerowali, że fragment Arma-3 miał być ukrytą reklamą produktu. Inni twierdzili, że był to tzw. "easter egg" (po polsku jajko wielkanocne), czyli puszczenie oczka w stronę widzów. Kolejni pisali wprost, że tego typu element nie powinien pojawić się w materiale na taki temat.

Zobacz także: Zobacz także: Rosyjski wędkarz wyławia podwodne potwory

W grę Arma-3 gra ponad pół miliona graczy na całym świecie. Twórcy opisują ją jako realistyczną grę militarną w wielkiej piaskownicy. Scenariusz gry przenosi nas do 2030 roku, gdzie toczy się wojna pomiędzy siłami NATO a "armiami wschodu".

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(16)
Stiopka
4 lata temu
jaki pan taki kraj.... wot i wsio!
Szymon
4 lata temu
Teraz psy, to przeżytek. Bierzcie koty, bo teraz jest nowa ulga na kota.
Spark
4 lata temu
Uwierzycie? Teraz jest podatkowa ulga na kota.
laca
4 lata temu
Od stycznia wprowadzono nową ulge podatkowa na kota.
aj waj
4 lata temu
I jaki problem? Błąd trwa jedną sekundę, ale co do reszty to uwag chyba brak? Dalszych sukcesów w ogłupianiu Polaków.
Stanisław
4 lata temu
Język rosyjski jako jeden z języków słowiańskich dzięki czemu bardzo łatwo transkrybuje się na język polski, dlatego powinno być WASKRIESNOJE WRIEMIA, a nie jakieś "Voskresnoye Vremya". Nie po to nasi dziadowie walczyli o nasz język byśmy dziś na własne życzenie się germanizowali.
Nita
4 lata temu
" Voskresnoye Vremya..." W języku polskim nie ma litery "V", drogi redaktorku. Kopiuj/wklej to nie metoda twórcza. Tak boli napisać: "Waskriesnoje Wriemia"? Teraz już sami anglosasi w zespole?
lol !
4 lata temu
W następnym materiale - dramatyczna sytuacja na Ukrainie. Wojska rosyjskie muszą zareagować "niosąc pomoc sąsiadom i zabezpieczając niebezpieczny teren przez jego aneksję w celu ochrony ludności przed zagrożeniem ze strefy zamkniętej". Ludzie na północy Ukrainy by zarobić kradną rzeczy z Zony na sprzedaż na czarnym rynku. Ryzykują przy tym życie walczą na jej terenie z mutantami, unikając dziwnych anomalii i żołnierzy. Wojsko ukraińskie nie daje sobie rady z napływem nielegalnych gości w Zonie. Źródło materiału - gry z serii S.T.A.L.K.E.R
ja
4 lata temu
i tak robią temu narodowi wodę z mózgu
Pokrak
4 lata temu
to Arma II
INFORMER
4 lata temu
LOL, Ruscy od wieków celują w fabrykowaniu faktów :(
Rusin
4 lata temu
Państwo-kłamstwo
Arma
4 lata temu
Haha
er
4 lata temu
przodkowie POlszewików
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić