o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Jan Muller
|
aktualizacja

Wywołała poród w szkolnej toalecie. Martwy płód znaleźli w torebce

51
Podziel się

W rosyjskim mieście Ufa 25 grudnia miał miejsce dramatyczny incydent z nauczycielką w 7. miesiącu ciąży.

Wywołała poród w szkolnej toalecie. Martwy płód znaleźli w torebce
(AGNIESZKA SADOWSKA / AGENCJA GAZETA)
bDZUVvCJ

40-letnia Katarina E. wywołała u siebie przedwczesny poród, a płód ukryła. Informacje potwierdził w Ministerstwie Zdrowia serwis dziennika "Komsomolskaja Prawda". Ciężarna przedwczesny poród miała wywołać połkniętymi wcześniej tabletkami. Skurcze złapały ją w pracy, ukryła się przed wszystkimi w ubikacji.

Po wszystkim próbowała zatrzeć wszelkie ślady, ale bez powodzenia. Poczuła się bardzo osłabiona i wezwano do niej karetkę. Nieprzytomną dowieziono do szpitala i tam odkryto, że niedawno rodziła - donosi gazeta.

Policja przeszukała łazienkę, ale płodu nie znaleziono. Później okazało się, że zwłoki swojego dziecka kobieta zabrała do szpitala i trzymała w torebce. Patolog poprzez sekcję zbada, czy dziecko urodziło się martwe, czy zmarło w wyniku działań matki. To będzie miało wpływ na zarzuty, jakie prokuratura może postawić kobiecie.

bDZUVvCL

W toku śledztwa ustalono, że nauczycielka - matka trójki dzieci - czwartą ciążę przed wszystkimi trzymała w tajemnicy. Nie chciała tego dziecka i próbowała się go pozbyć. Środek, jaki wzięła, zakazany w Rosji, kupiła w internecie.

Zobacz także: Zobacz także: Pro-lajferzy zaatakowali lekarkę gazem. Twierdzą, że zaatakowała ich nożem

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

bDZUVvDm
KOMENTARZE
(51)
czes
3 lata temu
jak tam czołgami do sklepów jeżdżą jeszcze to co się dziwić
:(
3 lata temu
Ja mam córkę urodzona w 6 miesiącu to juz jest maleńka istota a w szpitalu były dzieci urodzone wcześniej
kaasi
3 lata temu
mały człowiek .zabiła.😣
bDZUVvDn
smutne
3 lata temu
na menopauzę napewno
kobieta myślą...
3 lata temu
Przecież zdarza się kobietom przedwczesny poród w 7 miesiącu. Maleńki skrzat wędruje do inkubatora jak pisklak, a jak wszystko pójdzie szczęśliwie do domciu. Moja koleżanka urodziła takie 600g dzieciątko - teraz ten " płód" chodzi już do szkoły.
zuszia
3 lata temu
nie nie zabila - nien chciala i tyle - dlatego powinna byc abrocja legalna jak sie nie chce dziecka to sie go nie rodzi bo i tak bedzie mialo daremne zycie
Adam
3 lata temu
Nie no, to dziecko już żyło i czuło, choć jeszcze nie rozumiało - obraz całego zajścia jest dla mnie przerażający i nigdy nie zrozumiem jak taką krzywdę można wyrządzić komuś nic nie winnemu, komuś kto już żyje, ale nie może jeszcze nic powiedzieć. Tacy ludzie powinni przechodzić specjalną resocjalizacje, jak pedofile i inni zwyrodnialcy, a gdy jej nie przejdą od razu utylizować jak śmieci dla dobra całego społeczeństwa. Dla mnie są to po prostu czyny gorsze od wszystkich innych, zbrodnia wobec niewinnych i bezbronnych, to coś co wymaga największego potępienia, dlatego wymiar kary powinien być adekwatny, albo utylizacja albo kamieniołomy do końca życia...
rr
3 lata temu
moi synowie są z 7 miesiąca, nie rozumiem jak można celowo dziecko uśmiercić, mogła zostawić w szpitalu jeśli go nie chciała...
lax
3 lata temu
Martwy płód....? Lewak to pisał jak rozumiem.
Dozywocie
3 lata temu
Morderczyni zabiła z premedytacją. Bóg ją ukarze za to co zrobiła.
Kalina
3 lata temu
U nas po dobrej zmianie w oświacie też przybędzie uczennic w ciąży
h4ejt5
3 lata temu
z jednej strony źle zrobiła a z drugiej takie kretynizmy się dzieją kiedy człowiek nie może zrobić aborcji w cywilizowany sposób.
precz z komun...
3 lata temu
Szokujące. To skutki bolszewizmu.
bDZUVvDf
bik
3 lata temu
Smiechu warte,temat polskich matek dzieciobójczyń jest mało atrakcyjny,to media szukają świeżynek.
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić