o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
ds
|

Zabiła swoich synów. Wcześniej porównała zabójstwo do chipsów

32
Podziel się

Brytyjczycy są wstrząśnięci zbrodnią dwojga "psychopatów". 35-letnia Angielka i jej krewny zamordowali dwóch synów kobiety. Planowali zabić także inne jej dzieci. O kulisach koszmaru opowiada teraz brat morderczyni, który ostrzegał przed nią władze.

Dom Sarah Barrass, w którym ona i jej wspólnik zamordowali dwóch synów kobiety.
Dom Sarah Barrass, w którym ona i jej wspólnik zamordowali dwóch synów kobiety. (Newspix.pl, SWNS)
bEaeSbNh

Dzieciobójczyni i jej wspólnik przyznali się do wszystkich zarzutów. 35-letnia Sarah Barrass i jej krewny Brandon Machin usłyszą wyrok 12 listopada. Przyznali się do zamordowania dwóch nastoletnich synów Barras i planowanie zabicia czworga jej młodszych dzieci. Prawdopodobnie obydwoje spędzą resztę życia w więzieniu.

Oskarżeni od dziecka fascynowali się zabójcami. Martyn Barrass, brat dzieciobójczyni, wspomina, że jego siostra i spokrewniony z nimi Brandon Machin od małego lubowali się w zadawaniu cierpienia innym. Jako dzieci mieli dla zabawy zabijać myszy i dręczyć słabszych. Dziesięć miesięcy przed zabójstwem synów Barras opublikowała w internecie cytat z książki Stephena Kinga.

Morderstwo jest jak chipsy - nie można zatrzymać się na jednym - napisała 35-latka.

bEaeSbNj
Zobacz także: Zobacz też: Zatrzymanie podejrzanego o zabójstwo ciężarnej żony

Dzieciobójczyni mogła zostać zatrzymana. Przynajmniej tak uważa jej brat, który w rozmowie z brytyjskimi mediami zapewnia, że w ciągu dekady trzykrotnie widział akty przemocy, które dotykały jego bratanków z rąk ich matki lub jej znajomego.

bEaeSbNp

Za każdym razem dzwonił w tej sprawie do opieki społecznej. Prosił o zainteresowanie się rodziną i podkreślał, że jego bratankowie mogą być w niebezpieczeństwie. Rozmówcy obiecywali zająć się sprawą, ale mężczyzna nie widział żadnych działań ze strony opieki społecznej i czuje, że zlekceważono jego ostrzeżenia.

Nie wiadomo, co dokładnie stało się w domu morderczyni. Według ustaleń śledczych ona i Machin w połowie maja tego roku przez tydzień planowali zabicie sześciorga dzieci Barras. Kiedy nie udało im się ich otruć, 24 maja rano udusili 13- i 14-letnich synów kobiety. Ktoś wezwał policję, która znalazła nastolatków w ciężkim stanie i zawiozła ich do szpitala. Obydwaj zmarli kilkanaście minut później - informuje "Daily Mail".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

bEaeSbNK
KOMENTARZE
(32)
słuchaj tylko
rok temu
halo.radio
Iga
2 lata temu
Powiesić
Twój nick
2 lata temu
Skoro dzieci jego siostry, to siostrzeńcy, nie bratankowie. Bratankowie to synowie brata.
bEaeSbNL
rrrrr
2 lata temu
to już było powtarzacie się
niemawslownik...
2 lata temu
teraz nie używa się słowa psychopata niesłusznie. To okrutnik, morderca dla którego kara nie istnieje. Chodzi w tym głównie o karę. Ślepota moralna wyniesiona z domu, uszkodzenie i cechy mózgu, alkohol. Bardzo angielskie, behawioralnie.
beev
2 lata temu
zgazować te śmiecie i tyle.
joda
2 lata temu
Brak kary śmierci w KK to kpina z ofiar.
terex
2 lata temu
Na tej fotce to na pewno ludzie są ???
Ja pierdykam
2 lata temu
Jak w tym filmie "Halloween". Miałam nadzieję, że aż takich zwyrodnialcòw nie ma!
Do redakcji
2 lata temu
Wielokrotnie już wspominałam na tym portalu. Dzieci siostry to siostrzeńca i siostrzdniec, dzieci brata to bratanek i bratanek. Brat ojca to stryj, jego żona to strojenia. Szanujmy swój język, zwłaszcza dziennikarze, powinniście służyć przykładem.
assss
2 lata temu
ludzie, kto pisze te artykuły? Dzieci siostry to siostrzeńcy. "Ktoś wezwał policję, która znalazła nastolatków w ciężkim stanie i zawiozła ich do szpitala."
Kaneh
2 lata temu
A Polakom zabieraja za niewinnosc zeby oddac arabom
Ewa
2 lata temu
Straszne
bEaeSbND
mdw
2 lata temu
ciekawe do jakich chipsów porównywała walkersy?? prinles? a może wiejskie ziemniaczki ?
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić