Kacper Krysztofik| 

Zamknęli nauczycielkę za posiadanie narkotyków. W więzieniu okazało się, że ma romans z uczniem

45

Raquel Eleana Spencer została aresztowana po tym, jak przyłapano ją z heroiną na terenie szkoły, w której uczyła języka angielskiego. Dodatkowo postawiono jej zarzut napaści na tle seksualnym, po tym jak w jej telefonie znaleziono kompromitujące sms-y, które wysyłała do jednego z uczniów.

Zamknęli nauczycielkę za posiadanie narkotyków. W więzieniu okazało się, że ma romans z uczniem
(Facebook.com)

Podopieczny 28-letniej nauczycielki potwierdził oskarżenia policji. Według jego zeznań, miał być zaangażowany w intymną relację ze swoją anglistką przez ostatni rok. Wiadomości na jej telefonie zostały zabezpieczone przez policję i posłużą jako dowód w sprawie.

Spencer już wcześniej miała kłopoty z prawem. Nauczycielka z Whitfield High School w USA w momencie gdy ją aresztowano, była pod dozorem kuratora za poprzednie przestępstwo związane z posiadaniem narkotyków. Heroinę znaleziono w jej domu, który znajduje się na terenie szkolnego kampusu. Do policyjnego przeszukania doszło po tym, jak szkolni oficjele powiadomili biuro szeryfa o dziwnym zachowaniu nauczycielki, które wskazywało, że jest pod wpływem narkotyków.

Raquel Spencer zamknięto w miejscowym Whitfield County Jail. Będzie tam siedzieć aż do rozprawy, chyba że zapłaci kaucję w wysokości 10 tys. dolarów. Po zatrzymaniu nauczycielki dyrekcja ogłosiła, że anglistka zostanie zwolniona z pracy, zaraz po wypuszczeniu jej z więzienia. Ponadto podkreślają, że dochodzenie w sprawie incydentu trwa i wciąż można wnosić kolejne oskarżenia przeciwko Spencer.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić