Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Kamil Karnowski
|

Zima zaskoczyła drogowców? Nie, to drogowcy chcą w tym roku zaskoczyć zimę

91
Podziel się

Cała Polska walczy z nagłym atakiem zimy, a w Wielkopolsce drogowcy już szykują się na nadejście wiosny. Dość zaskakujący widok napotkał na swej drodze pewien kierowca, który sfotografował trwające w Świniarach prace.

Zima zaskoczyła drogowców? Nie, to drogowcy chcą w tym roku zaskoczyć zimę
(Facebook.com)
bEKUIhiZ

Zagrali wiośnie na nosie? Ta pora roku na pewno nie zaskoczy drogowców w wielkopolskich Świniarach. Pomimo śniegu i mrozu drogowcy skosili tam trawę. Zdjęcie zrobił jadący tamtędy pan Dariusz, który później przesłał je do Waszego Radia FM. Internauci szybko podchwycili temat, masowo komentując niecodzienny widok.

Jesienią nie zdążyli to teraz kończą - napisał jeden z użytkowników.

A może to tylko żart? Na taki trop wpadł internauta komentujący post. pan Paweł napisał: To ci sami kolesie, którzy w zeszłym roku stali z transparentami z napisem: "Zobowiązujemy się do 1 czerwca, usunąć śnieg z ulic".

bEKUIhjb

Gdy nie wiadomo co chodzi, to chodzi o kasę. Przecież sami z dobrego serca nie poszli tam kosić. O tym to nawet Bareja by nie pomyślał - komentuje kolejna osoba.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

bEKUIhjC
KOMENTARZE
(91)
L.
4 lata temu
to wcale mnie nie zaskoczyło - ja byłem zaskoczony "koszeniem" trawy przykrytej warstwą śniegu za nierządu SLD - PSL. Trawę "kosił" specjalistyczny sprzęt między Łochowem, a Wyszkowem.
fgy
4 lata temu
jeśli barany będą znały sens tego koszenia to może nie będą głupio pisać. "koszą aby wiatr nie zawiewał zasp" ale nie którym myślenie sprawia ból i tak tego nie zrozumią
Jarek
4 lata temu
To jest Heroiczna walka ze złą pogodą ,w zeszłym roku i przejaw głębokiej tęsknoty za wiosną . A tak naprawdę my Wielkopolanie dokonujemy rzeczy trudnych " chylę czoła Powstańcom Wielkopolskim .
bEKUIhjD
B52
4 lata temu
teraz mają benzynę do kos w lipcu dotrze sól drogowa plan zostanie wykonany w 100%
nnnnn
4 lata temu
Zima drogowców w tym roku nie zaskoczy. DROGOWCY zimę TAK
1234
4 lata temu
Jak GDDKiA nie chce zapłacić / firmie wykonującej konserwację poboczy / z powodu nie wykoszenia trawy przed zimą - to zimą koszą . Trzeba wiedzieć iż ,,drogowcy ,,- to prywatna firma co wygrała przetarg na utrzymanie drogi . Jako takich drogowców / do prac fizycznych w obrębie dróg na państwowym etacie - nie ma , jest tylko administracja z dyrektorem / a te zlecają usługi firmom zewnętrznym . Np. panu Cześkowi ... Dziw w kieszeń .
W
4 lata temu
BYŁ podpisany kontrakt na koszenie ? BYŁ! Nie zdążyli wcześniej? A wywiązać się trzeba! Bo inaczej będą kary umowne..!
osa
4 lata temu
Tylko w Wielkopolsce a konkretnie w miejscowości Świniary, ludzie z wynajętej ekipy przez wójta ,koszą trawę w zimie, brawo praca musi być przez cały rok.
pawell
4 lata temu
Mieli kosić latem,ale zanim się przybrali to zima się zrobiła.
Nick
4 lata temu
Zawsze są zaskoczeni i to się nie zmieni :)
rak
4 lata temu
Brawo urzędnicy czas to pieniądz,lepiej wcześniej niż wcale
gość
4 lata temu
Za takie podejmowane decyzje już powinien być na bruku.Ludzie nie mają pojencia a pchają się do władzy.Od to nasza POLSKA.
ecik
4 lata temu
No to macie dowody na to że szefostwo od dróg jedynie potrafi nadawać nazwy dróg i wszelkie ronda imieniem Lecha Kaczyńskiego i nic więcej nie potrafią.
bEKUIhjv
mirek
4 lata temu
u wział ktoś pieniadze za koszenie i nawet wykonuję, żadko spotykane w 'demokracji'
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić