Chcieli poczuć się bardziej luksusowo. Skończyło się podniebną aferą

38

Dwóch obywateli Izraela postanowiło podnieść komfort swojej podróży samolotem. Choć mieli bilety klasy ekonomicznej, to chcieli poczuć się bardziej luksusowo i zajęli miejsca w klasie biznes. Niestety obsługa samolotu nie chciała przymknąć oka na taką zamianę. Po kłótni samolot musiał zawrócić do Nowego Jorku.

Chcieli poczuć się bardziej luksusowo. Skończyło się podniebną aferą
Do kłótni doszło podczas lotu z Nowego Jorku do Izraela (Adobe Stock, Rafael Ben-Ari/Chameleons Eye)

Skandaliczne zachowanie dwóch pasażerów lotu z Nowego Jorku do Izraela. Dwóch pasażerów klasy ekonomicznej usiadło klasie biznesowej. Samolot zawrócił do Stanów Zjednoczonych. Według naocznego świadka, stewardesy podeszły do dwóch izraelskich pasażerów siedzących w klasie biznes i poprosiły o okazanie biletów, żeby sprawdzić, czy mieli prawo tam siedzieć. Kiedy odmówili, doszło do kłótni.

Piloci zdecydowali o zawróceniu samolotu. Po wylądowaniu niesforni pasażerowie musieli opuścić jego pokład. Roi Lotan, który był świadkiem zdarzenia, w rozmowie z Channel 12 powiedział, że samolot z powodu restrykcji pandemicznych był w połowie pusty. Obywatele Izraela zdaniem świadka chwili to wykorzystać.

Amerykańskie linie United Airlines w oświadczeniu odniosły się do zdarzenia. Przedstawiciele przewoźnika napisali, że firma ceni on bezpieczeństwo pasażerów i że nie będzie tolerował niewłaściwych zachowań.

Zobacz także: Będziemy mieli dłuższe weekendy? Ekspert rozwiewa wątpliwości
Autor: KRWL
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić