Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
BOB
|

Ile zarabia Tusk? Złapiesz się za głowę

522
Podziel się

Platforma Obywatelska nic nie płaci swojemu nowemu przewodniczącemu. Donald Tusk jednak na razie nie ma prawa narzekać. Co miesiąc na jego konto wpływają dziesiątki tysięcy, wiemy skąd.

Ile zarabia Tusk? Złapiesz się za głowę
Znamy zarobki Donalda Tuska (AKPA, Engelbrecht)
bEDHVWrV

Donald Tusk wrócił do polskiej polityki i od razu zrobiło się w niej bardzo gorąco. Nowy przewodniczący Platformy Obywatelskiej jest prześwietlany przez media z każdej strony. Ostatnio tematem numer jeden była praca jego syna, a teraz przyszedł czas na zarobki lidera PO.

Ile zarabia Donald Tusk?

Nad sprawą pochylił się "Fakt". Od razu należy podkreślić, że PO nie płaci swoim przewodniczącym i w tej chwili nic się nie zmieniło. Donald Tusk jednak z głodu nie umrze, bo "fortuna wciąż kapie mu z Unii', jak pisze tabloid.

bEDHVWrX

Czas na konkrety. Ile zarabia Donald Tusk? To około 30 tys. zł pensji za bycie szefem Europejskiej Partii Ludowej. Do tego dochodzi 40 tys. zł w formie odprawy za to, że był szefem Rady Europejskiej.

Niebawem jednak pieniądze z Unii Europejskiej przestaną być wypłacane. Dlatego w PO trwają rozmowy, aby Tuskowi zapewnić wynagrodzenie.

bEDHVWsd
- Wynagrodzenie za pracę każdemu się należy. Co do honorarium, jakie Donald Tusk ma otrzymać, jest to zapewne omawiane na poziomie zarządu. W tej chwili trudno mi określić, jaka dokładnie miałaby być to kwota - mówi posłanka Izabela Leszczyna.

Także Sławomir Neumann potwierdził w "Fakcie", że nowy przewodniczący Platformy niebawem może dostawać pensję.

Zobacz także: Donald Tusk odpowiada na pytanie o nepotyzm. Dziennikarz TVP Info zgaszony
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEDHVWsy
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(522)
wrrrr
3 miesiące temu
Po co pracować, wystarczy być szują i zdradzać własną Ojczyznę
Paweł
3 miesiące temu
Ja mu nie wróg. Kasę ma ,niech da spokój ludziom i zajmie się jakimś hobby. Chyba,że mu płacą za destabilizację Polski.
Marcin
3 miesiące temu
widze ze pis reaktywowal farme troli. Ciekawe ile placa teraz
bEDHVWsz
HUBAL
3 miesiące temu
GLUIE PYTANIE KTO PLACI TUSKOWI WIADOMO ZE NIEMCY [MERKEL]
tumi
3 miesiące temu
Jemu płaci partia ludowa spoza Polski i Unia a złodziejom i darmozjadom z pisu płacą polscy podatnicy...
Gyh
3 miesiące temu
Kto płaci? Merkel, Masoni, koncerny, biznesmeni…
Darek
3 miesiące temu
O KIM wy bredzicie ? NAPISZCIE ILE W PISIE ZARABIAJA ! przy nich to on jest srednio zamozny ...
internauta
3 miesiące temu
dostaje z UE 40 tys odprawy za to że był szefem RE. Co z tego że był ale już nie jest. Banda urzędników zarabia krocie za nic. No tak już wymyślają różne triki żeby tylko zgarniać kasę i to jaką kasę. Odprawa z jakiego powodu? Człowiek pracuje zarabia kończy mu się umowa i koniec. Szkoda gadać
Kotek mały
3 miesiące temu
Wrócił czarny kot do Polski przemalowali go na biało żeby nikt nieplul na lewo i prawo na widok czarnego kota . A farba schodzi i to szybko . Dziś cała kocia rodzina w komplecie tylko się mama dziwi skont ten wyfarbowany synek dopadł niemiecka farbe . A kto go malował to sami to szukajcie
Lol
3 miesiące temu
Facet który zwiększył bezrobocie z 9% do 13%, zaciągnął u zagranicznej lichwy 500 mld przeżartego długu, z którego Polacy i firmy nic nie dostali. Setki tysięcy młodych ludzi wyjechało za jego rządów z Polski. Na końcu w nagrodę dostał stołek w Unii za grabież i rozsprzedanie Polski. Taka była cena jego sukcesu, bo Polacy dziadowali za 2 tyś. brutto.
PIS ???!!!
3 miesiące temu
Z każdym dniem przybywa dowodów, że to nie partia, to tylko ideologia !!!
dla mnie
3 miesiące temu
D. Tusk jest zdrajcą. Pamiętam, kiedy startował w wyborach, TV non-stop pokazywała migawki z jego życia, jak to on pracował zwykłym robotnikiem i malował kominy elektrowni, że pochodzi ze zwykłej rodziny, matka jego pracowała pielęgniarką. Tusk wtedy obiecał dużo jeśli go wybiorą. I wybrali go na Premiera Polski. Lud czekał na spełnienie złożonych obietnic. A tu - zonk. Unia Europejska skusiła go dużymi zarobkami. I nasz Donald Tusk porzucił lud i Polskę bez mrugnięcia i odpłynął w siną dal Unii. Lud pozostał na lodzie. Teraz nie ma pracy w Unii to z powrotem do Polski - na wypasione stanowisko. Co on dobrego zrobił dla Polski? Nic...
drr
3 miesiące temu
Fajnie, ja zarabiam 18-22 tys. zł i mu nie zazdroszczę. Jemu żyje się dobrze i mi także, trzebabyło się kształcić to nie zrabialibyście 2 tys. zł.
bEDHVWsr
taxx
3 miesiące temu
ależ on jest żałosny...Kwaśniewski powiedział o nim pamiętne słowa....
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić