Anna Wajs-Wiejacka
Anna Wajs-Wiejacka| 

Kupiła tajemniczy wózek za 100 złotych. Co znalazła w środku?

28

W sieci Auchan pojawiły się tajemnicze wózki. Klienci mogą je kupić, choć żaden z nich nie wie, co znajduje się w środku. Zawartość poznają dopiero po zapłaceniu za towar w kasie. Okazuje się, że nie brakowało chętnych do kupienia przysłowiowego kota w worku. W sieci pojawiły się nagrania dokumentujące, co można było znaleźć w wózkach.

Kupiła tajemniczy wózek za 100 złotych. Co znalazła w środku?
Kupiła tajemniczy wózek w Auchan. Co znalazła w środku? (Twitter)

Sieć Auchan zaoferowała swoim klientom możliwość zakupu tajemniczego wózka. Sklep gwarantował, że na transakcji nie stracimy, bo wartość produktów jest wyższa niż cena, za jakie je nabywamy. Brzmi świetnie, choć istniało ryzyko, że trafimy na coś, czego w ogóle nie potrzebujemy. Nie zabrakło jednak osób, które postanowiły zaryzykować.

Jedna z internautek przyznała, że skusiła się na zakup tajemniczego wózka za 100 zł. Na portalu X podzieliła się tym, co znalazła w środku. Sam zestaw talerzy, jakie znalazł się w jej wózku, wart był 200 zł, a był to zaledwie jeden z ośmiu produktów znajdujących się w środku. Poza zastawą stołową znalazły się tu m.in. materac, kijki, zestaw słoików do przetworów, czy lampki.

W innym tajemniczym wózku, którego odpakowywanie możemy zobaczyć na nagraniu, znalazł się m.in. zestaw klocków Lego Duplo i patelnia. Inny klient sieci zdecydował się na zakup aż dwóch tajemniczych wózków, za które zapłacił łącznie 268 zł. W środku znalazł m.in. masażer, brytfankę, patelnię, elektryczny trymer do trawy i sokowirówkę.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Pyton kontra ratel miodożerny. Do akcji nagle wkroczyły szakale

Wielu internautów komentujących posty podkreślało, że była to okazja na zakup ciekawych rzeczy w atrakcyjnych cenach. Nie brakowało jednak osób, które uznały, że nie zaryzykowałyby pieniędzy na zakup czegoś, co może okazać się nieprzydatne.

Akcja okazała się sukcesem i tajemnicze wózki wrócą do Auchan

Po raz pierwszy tajemnicze wózki zaproponowano 8 marca w sklepie Auchan w Płocku. 100 przygotowanych wówczas wózków rozeszło się w zaledwie 40 minut. - Po tak dobrym przyjęciu tej inicjatywy zdecydowaliśmy się na rozszerzenie akcji na całą Polskę — przekazał Frederic Valet, dyrektor Marketingu w Auchan Polska, cytowany przez portalspozywczy.pl

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Wygląda na to, że i tym razem akcja okazała się sporym sukcesem. Ma stać się stałym elementem działań promocyjnych Auchan Polska. O kolejnych akcjach sieć będzie informowała swoich klientów na bieżąco.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić