Lidl szuka stażystów. Płaci ponad 5 tys. zł miesięcznie

6

Rozpoczęła się kolejna rekrutacja stażystów do Lidl Polska. Sieć oferuje ponad 70 miejsc. Młodzi ludzie mają możliwość zdobycia praktyki w centrali oraz biurach sprzedaży. Staż potrwa 3 miesiące i jest płatny. Kwota robi wrażenie.

Lidl szuka stażystów. Płaci ponad 5 tys. zł miesięcznie
Lidl (Adobe Stock)

Lidl Polska, jedna z czołowych sieci handlowych w kraju, ogłosiła rozpoczęcie kampanii stażowej.

26 lutego sieć zainaugurowała 13. edycję programu "The Lidl Way to Career". Oferując on ponad 70 płatnych staży trwających przez 3 miesiące (od lipca do września br.). Dzięki tej inicjatywie młodzi ludzie będą mogli zobaczyć m.in. jak wygląda praca w centrali i biurach sprzedaży sieci od podszewki.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Nikodem Rozbicki przyleciał z USA na walentynki! Mówi o życiu i nauce za oceanem. Jak radzi sobie ze związkiem na odległość?

Staże będą oferowane we wszystkich kluczowych obszarach działalności centrali, np. w dziale zakupów, marketingu, finansów, prawnym, controllingu, IT, zapewnienia jakości, zarządzania promocjami czy BHP.

Stażystów poszukują również regionalne biura sprzedaży w Gliwicach, Jankowicach, Legnicy, Mińsku Mazowieckim, Pruszczu Gdańskim, Stargardzie, Strykowie, Tarnowie, Wyszkowie, Bydgoszczy oraz Błoniu.

Co zrobić, aby dostać się na staż do Lidl Polska?

Aby zakwalifikować się do programu, kandydaci muszą być studentami lub absolwentami do 30 roku życia, dyspozycyjnymi od lipca do września. Kluczowymi kryteriami selekcji będą - jak twierdzi sieć - motywacja i chęć do nauki.

Młodzi ludzie będą mogli liczyć nie tylko na rozwój zawodowy, ale także na konkretne wynagrodzenie, które wynosić będzie od 4720 do 5170 zł brutto za miesiąc (w zależności od liczby przepracowanych godzin).

Autor: NJA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić