Mała dziewczynka sprzedaje na ulicy lemoniadę. Tak zbiera pieniądze na grób swojej mamy

73

Mała dziewczynka z Alabamy w USA zbiera pieniądze na grób swojej mamy. Sposób, w jaki to robi porusza. Kilkulatka sprzedaje na ulicy lemoniadę. Obok tej historii nie można przejść obojętnie.

Mała dziewczynka sprzedaje na ulicy lemoniadę. Tak zbiera pieniądze na grób swojej mamy
7-latka z Alabamy sprzedaje lemoniadę, aby uzbierać pieniądze na grób mamy (YouTube)

Siedmiolatka z Alabamy przedwcześnie straciła mamę. Aby uczcić jej pamięć, dziewczynka zbiera pieniądze na jej grób. Rodziny nie stać na wybudowanie pomnika, dlatego dziecko znalazło poruszający sposób, aby zebrać środki. 7-latka sprzedaje na ulicy lemoniadę.

Mama małej Emouree, zmarła nagle, kilka dni przed swoimi 30. urodzinami. Z racji tego, że rodzina nie jest zamożna, nie było jej stać na wybudowanie kobiecie pomnika.

Dziewczynka wykazała się dużą dojrzałością i wyrozumiałością, mając świadomość, że utworzenie nagrobka jest bardzo kosztowne. Jednak postanowiła działać i wpadła na pomysł, że będzie sprzedawać lemoniadę, aby uzbierać na nagrobek.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Kocie przeciąganie liny. Zabawne nagranie właścicielki

Wzruszająca akcja 7-latki

Wystawiała stoisko przed domem i pełna życzliwości i serdeczności sprzedawała napój. Kubeczek kosztował jednego dolara.

Co bardzo budujące, większość osób płaciła znacznie więcej niż kwota z cennika. - Najwyższa cena, jaką dostaliśmy to 300 dolarów - cieszyła się Emouree.

Do tej pory zebrano aż 15 tys. dolarów. O poruszającej akcji dowiedziała się także firma kamieniarska, która postanowiła wybudować nagrobek dla mamy dziewczynki.

Mam nadzieję, że moja córka zobaczy, jakie to niesamowite i jak szczególnie cudowna jest jej dziecko. Dziękuję wszystkim i dziękuję Bogu, ponieważ była to jedna z najbardziej bolesnych rzeczy, jakich kiedykolwiek doświadczyliśmy, ale ludzie nam pomogli - mówiła dziennikarzom wzruszona babcia dziewczynki.

Zebrane pieniądze rodzina postanowiła przeznaczyć na pokrycie nieopłaconych jeszcze kosztów pogrzebu i inne powiązane wydatki, gdyż zmarła kobieta nie była ubezpieczona.

Autor: PAA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić