aktualizacja 

Sony wycofało grę Cyberpunk 2077 z Playstation Store

63

Nie milkną echa premiery gry Cyberpunk 2077. Głośno zapowiadany hit okazał się być mocno niedopracowany na niektóre z platform. Teraz cios w stronę polskiej firmy CD Projekt Red wyprowadziło Sony.

Sony wycofało grę Cyberpunk 2077 z Playstation Store
Cyberpunk 2077 (Facebook, Cyberpunk 2077)

Cyberpunk 2077 został zapowiedziany w 2012 roku. Po 6 latach milczenia firma CD Projekt Red postanowiła zdradzić więcej szczegółów. Momentem kulminacyjnym okazał się 2019 rok, kiedy to z ogromnym rozmachem gra została zaprezentowana w obecności samego Keanu Reevesa. Od tamtego momentu świat czekał na premierę, która była niestety przekładana, aby finalnie trafić na półki 10 grudnia.

Gra nie spełniła oczekiwań wielu graczy. Narzekali na nią głównie osoby grające na konsolach PS4 i Xbox One. Okazało się, że produkcja została niedopracowana, a zdaniem niektórych CD Projekt Red pospieszyło się z jej wydaniem. Osoby grające na tych platformach narzekały na niestabilną liczbę klatek na sekundę i zrywanie ekran. Problemem jest również fakt wyłączania się gry w trakcie rozgrywki.

CD Projekt Red wzięło sprawy w swoje ręce. Zapowiedziana została aktualizacja gry, a każdemu niezadowolonemu graczowi zaoferowano zwrot pieniędzy. Ryzyko pojawienia się kolejnych niezadowolonych klientów zostało zminimalizowane. 18 grudnia ze sklepu Sony zniknęła możliwość zakupu produkcji. Pojawiła się w zamian informacja dotycząca zwrotów na PlayStation Store.

W Cyberpunk 2077 gracze przenoszą się do otwartego miasta Night City. Żyją tam w świecie przestępczym, gdzie na każdym kroku czekają na nich niebezpieczeństwa. Rozwój postaci, w którą wcielają się grający, umożliwia ulepszanie jej ciała za pomocą eksperymentalnych technologii.

Zobacz także: Zmiany w 500+. Wiceminister rodziny: trzeba będzie składać wnioski
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić