oprac. PRC| 
aktualizacja 

Paragon z Gdańska. Właścicieli restauracji zatkało. Tyle wydał jedne z klientów

199

Akcja "zawieszonych" posiłków podbiła serca Polaków. Prawdziwą hojnością wykazał się tajemniczy gdańszczanin, który opłacił rachunek za posiłki na kwotę 2,7 tys. zł, a następnie kolejny za 600 zł.

Paragon na 2,7 tys. zł zawisł w jednej z restauracji w Gdańsku.
Paragon na 2,7 tys. zł zawisł w jednej z restauracji w Gdańsku. (Avocado vegan bistro)

Cóż za gest. Forma również nietuzinkowa. Klient jednej z gdańskich restauracji - Avocado Vegan Bistro - zdecydował się wesprzeć akcję naprawdę hojnymi rachunkami - pisze portal WP Finanse.

Na restauracyjnej tablicy "zawisł" opłacony rachunek na kwotę 2,7 tys. zł. Wzruszeni właściciele opublikowali dowód tej niezwykłej pomocy na sowim profilu facebookowym.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Dziś kolejny raz wzruszyliśmy się do łez, bo po raz drugi odwiedził nas anonimowy klient, zawieszając posiłki dla potrzebujących na szaloną kwotę 2700 zł! Kilka tygodni temu ten sam Pan zostawił paragon na 600 zł! Nie wiemy nawet, jak Pan ma na imię, a dziś nam zwyczajnie zabrakło głosu. Jeśli jakimś cudem teraz Pan to czyta, to chcieliśmy przekazać ogromne podziękowania! To, co Pan robi, jest cudowne" - czytamy.

Zasponsorował posiłki za 3,3 tys. zł. Tajemniczy klient "zwiesił" opłacony rachunek

Nietypowy paragon zostanie wykorzystany inaczej, niż zazwyczaj się to w takich przypadkach dzieje. Całość trafi na konto gdańskiej Fundacji Droga, która wspiera seniorów oraz ludzi dotkniętych bezdomnością - pisze portal WP Finanse. Dzięki jego hojności kilkoro dzieci wyjedzie na kolonie.

Pomysł na "wieszanie" paragonów pojawił się kilka lat temu i polegał na tym, że klienci płacili za kawę, której nie odbierali. Z opłaconego napoju mógł skorzystać ktoś w potrzebie. Widać idea spodobała się Polakom.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić