oprac. Magdalena Nałęcz-Marczyk| 
aktualizacja 

Specyficzne życzenia Jurka Owsiaka dla Krystyny Pawłowicz. Chce, by spróbowała... seksu

159

Woodstock to "satanistyczny" festiwal. Tak przynajmniej uważała posłanka Krystyna Pawłowicz. Na jej słowa z 2014 r. postanowił dziś odpowiedzieć Jurek Owsiak. Podczas drugiego dnia przystanku prezes WOŚP przekazał posłance bardzo nietypowe życzenia i zapewnił ją, że dzięki jego radzie "poukłada się" jej w głowie.

Krystyna Pawłowicz
Krystyna Pawłowicz (PAP, Radek Pietruszka)

Wodstockowy namiot Akademii Sztuk Przepięknych w piątek pękał w szwach. Uczestnicy rozmów prowadzonych przez Piotra Kraśkę z Maciejem Orłosiem z Telewizji Wirtualnej Polski oraz prezydentem Słupska Robertem Biedroniem, mieli wiele pytań i wątpliwości na pograniczu polityki oraz mediów. Obie te przestrzenie postanowił połączyć Jurek Owsiak.

Zobacz także: Jezus na Woodstocku. W Kostrzynie nad Odrą trwa "Przystanek Jezus"

Prezes WOŚP-u, wykorzystując przerwę między wystąpieniami Orłosia i Biedronia, skierował do słuchaczy kilka słów. Owsiak przypomniał słowa Krystyny Pawłowicz z 2014 r. Słynąca z kontrowersyjnych i ciętych wypowiedzi posłanka PiS-u stwierdziła wtedy, że na Woodstocku "dochodzi do szczucia na Kościół".

I wtedy wkracza Owsiak. Bez zahamowań

"Ci ludzie prezentują wartości satanistyczne – przecież telewizja czasem pokazuje, co się w tym tłumie dzieje. Ja, jako katoliczka gorąco wzywam przy tej okazji katolików, aby nie wspierali tego, aby nie dawali pieniędzy, które dla wolontariuszy i sympatyków kończą się antychrześcijańskim i lewackim praniem mózgu" - stwierdziła posłanka.

Na pozbycie się satanistycznych skojarzeń z woodstockiem Owsiak znalazł jednak sposób. W trakcie przemówienia, jak donoszą nasi woodstockowi wysłannicy Karolina Rogaska i Jarosław Kociszewski, zalecił Krystynie Pawłowicz, by "spróbowała seks". Ta czynność ma spowodować, że posłance "rozluźnią się nogi", plecy, poczuje "wiatr we włosach", a przez to "w głowie może też się poukładać".

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Jeżeli chcecie być na bieżąco z tym, co dzieje się na Woodstocku, zaglądajcie na profil Wirtualnej Polski na Facebooku. Tu możecie oglądać relacje na żywo z najciekawszych wydarzeń.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić