oprac. Adam Przegaliński| 
aktualizacja 

Strzelanina w Toruniu. Świadkowie: padło osiem strzałów

18

Kilku minut po godz. 12. życie w samym centrum Bydgoskiego Przedmieścia zamarło. Na skrzyżowaniu ulicy Mickiewicza z Matejki doszło do strzelaniny.

Strzelanina w Toruniu. Świadkowie: padło osiem strzałów
(WP.PL)

"Świadkowe usłyszeli odgłosy strzałów tuż po godz. 12 u zbiegu ulic Matejki i Mickiewicza. Mówili też o dwóch pojazdach poruszających się z dużą prędkością. Teraz na miejscu pracują policjanci kryminalni, żeby ustalić okoliczności tego zdarzenia" - informuje WP Wioletta Dąbrowska, oficer prasowy komendy w Toruniu.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Jak relacjonują świadkowie, do czarnego, osobowego audi wciągnięto człowieka. Paść miało osiem strzałów - dodaje ddtorun.pl.

Zobacz także: Zobacz też: Wielka obława na Dolnym Śląsku

"Dotychczas nie zgłosiła się żadna osoba poszkodowana, ani nie otrzymaliśmy zawiadomienia o przestępstwie mogącego mieć związek z tym zgłoszeniem. Policjanci będą analizować także nagrania miejskiego monitoringu. Każdy szczegół może być ważny, wobec tego prosimy wszystkie osoby, które były w pobliżu miejsca zdarzenia o zgłaszanie się do policjantów lub kontakt telefoniczny na numer 997 lub 112" - dodaje Dąbrowska.

Istnieje przypuszczenie, według ddtorun.pl, że były to porachunki gangów, policja jednak tego nie potwierdza.

Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami - policjanci wyłączyli z ruchu fragment ulicy Mickiewicza i Matejki.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić