Artykuł Sponsorowany| 

Amillidius: Współpraca z nami to przewaga konkurencyjna Państwa

1

Amillidius to firma oferująca pełen zakres usług marketingowych: branding/rebranding, rozwój/aktualizacja linii produktów, pozyskiwanie leadów, zarządzanie reputacją, promocja w sieciach społecznościowych i wyszukiwarkach lub wszystko w kompleksie.

Amillidius Polska: Systematyczne podejście daje sto punktów przed konkurentami.
Amillidius Polska: Systematyczne podejście daje sto punktów przed konkurentami. (Materiały prasowe)

Czy biznes potrzebuje marketingu?

Trudno to sobie wyobrazić, ale właściciele niektórych firm wciąż zadają to pytanie. Chociaż odpowiedź jest oczywista — marketing jest zawsze związany z biznesem. Polityka cenowa, asortyment, zachęty dla klientów i inne rzeczy, którymi zajmują się absolutnie wszyscy przedsiębiorcy są narzędziami marketingowymi, które czasami są używane tylko intuicyjnie. Ale intuicja w biznesie nigdy nie zastąpi systemu. Firma Amillidius na międzynarodowym rynku usług marketingowych znana jest z systematycznego podejścia do marketingu. Jego założyciel i właściciel, znany marketer Bogdan Terzi, wyraźnie pokazał, w jaki sposób odmowa od wąskiej specjalizacji może otworzyć nieograniczone możliwości. „Jeśli porównać agencje reklamowe i studia promocyjne z małymi sklepami, Amillidius na ich tle jest nowoczesnym hipermarketem, w którym na każde zapytanie jest produkt”, mówi Pan Terzi. Sukces tej koncepcji potwierdza pojawienie się nowych oddziałów firmy w Europie, w tym przedstawicielstwa w Warszawie.

We wszystkich krajach Amillidius bierze udział w rozwiązywaniu ważnego społecznego celu: poprawie znajomości marketingu wśród przedsiębiorców, a za tym idzie stworzenie bardziej komfortowych warunków do rozpoczęcia działalności gospodarczej. Aby osiągnąć ten cel, odbywają się tutaj otwarte, bezpłatne seminaria dla wszystkich chętnych. Nauczyciele, którzy wielokrotnie stosowali swoją wiedzę w praktyce, po prostu i łatwo opowiadają o istocie przedmiotu, wyjaśniają studentom podstawy marketingu wykorzystując konkretne przykłady. „To jest misja naszej firmy - wprowadzenie masowego myślenia marketingowego wśród ludzi”, mówi Bogdan Terzi, „aby pomóc ludziom zrobić pierwszy krok do ich biznesu i uniknąć "poparzenia" na ich szlaku z powodu popełnienia elementarnych błędów”.

Amillidius opracował również zaawansowany płatny kurs planowania biznesowego dla tych, którzy chcą zagłębić się w marketing, a być może nawet postrzegają go jako swój zawód w przyszłości.

Podaruj swojej firmie podejście systemowe

Różnica między Amillidius a innymi firmami reklamowymi oferującymi pełny cykl polega na tym, że tutaj rezultat, które chce zobaczyć klient, jest zawsze najważniejszy. Bez względu na rodzaj usługi: branding / rebranding, rozwój / aktualizacja linii produktów, pozyskiwanie leadów, zarządzanie reputacją, promocja w sieciach społecznościowych i wyszukiwarkach lub wszystko w kompleksie - tutaj nie tylko opanowują budżet, ale systematycznie rozwiązują zadania klienta.

Główna linia usług obejmuje cztery obszary.

  1. Marka: tworzenie, rozwijanie platformy, wprowadzanie wizerunku marki na rynek.
  2. Produkty: uaktualnienie istniejących, stworzenie nowych, wprowadzenie na rynek.
  3. Przyciąganie klientów: pozyskiwanie leadów, programy partnerskie, programy agentów.
  4. Ciągłe wsparcie marki - kompleksowa długoterminowa usługa, która obejmuje wszystkie powyższe elementy.

Branding od Amillidius: kreowanie i promocja wizerunku marki

Głównym warunkiem skuteczności kampanii marketingowej jest obecność silnej marki i jej prezentacja online i offline. Uznanie jest warunkiem zaufania marki. Niezbędne, ale niewystarczające, dodaje. Aby zaufać marce, w umyśle grupy docelowej musi istnieć odpowiedni wizerunek tej marki, zgodny z jej wartościami i obiecujący korzyści płynące z konsumpcji. Zaufanie jest celem każdej kompetentnej PR-kampanii . W Amillidius zaufanie do marki osiąga się, pracując jednocześnie w czterech obszarach:

  1. pisanie artykułów o marce;
  2. współpraca z publicznością w sieciach społecznościowych;
  3. tworzenie filmów;
  4. opracowywanie recenzji.

Najlepsze marketerzy opracowują platformę marki - podstawowy dokument składający się z pełnego opisu unikalnych cech marki, rzeczywistych i emocjonalnych korzyści, istoty i wartości, a także cech docelowych odbiorców i innych atrybutów.

Сopywritery tworzą artykuły o produktach i usługach. Precyzyjnie skalibrowane według informacji, którą trzeba dostarczyć, zoptymalizowane pod kątem SEO, z dobrze dobranymi informacyjnymi prezentacjami. Takie artykuły pełnią jednocześnie kilka funkcji:
• spełnianie żądań internet - użytkownika dotyczących informacji o marce;
• reklamowanie marki i zachęcanie czytelnika do wejścia na stronę - taki rozgrzany gość prawdopodobnie da własne kontakty lub dokona zakupu;
• stworzenie „garnituru” marki w wynikach wyszukiwania. Publikacje renomowanych partnerów medialnych wypełniają co najmniej 10 najlepszych wyników Google dla zapytania o markę.

Specjaliści SMM tworzą lub „promują” już istniejące strony klientów w sieciach społecznościowych, gdzie pokazują życie firmy, przekazują jej wartości i tworzą wobec niej lojalność.

Pracownicy produkcji będą kręcić dla klienta wysokiej jakości reklamy i inne treści wideo.

Specjaliści SERM pracują z recenzjami. Szczególną uwagę zwraca się na wypracowanie negatywu. Jedna negatywna recenzja jest warta stu pozytywnych, jest pewien Bogdan Terzi, dlatego na takie recenzje należy poprawnie odpowiedzieć. Amillidius wie, jak to zrobić, aby wszelkie negatywne działania przyniosły korzyści klientowi.

Jeśli interesują Państwo naprawdę skuteczne usługi, Państwo mogą zostawić swoje kontakty na oficjalnej stronie Amillidius. Pracownicy skontaktują się z Państwem, aby zaprosić na seminarium, konsultacje lub złożyć indywidualną propozycję współpracy.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić