o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Agnieszka Kwiatkowska
|

Ewa Krawczyk nie radzi sobie po śmierci Krzysztofa. "Jest bardzo ciężko"

25
Podziel się

Krzysztof Krawczyk zmarł 5 kwietnia. Owdowiała Ewa Krawczyk codziennie pojawia się na cmentarzu - przychodzi na grób męża, modli się za niego w kościele. Mówi wprost: - Ja bym chciała, żeby Krzysiu był.

Ewa Krawczyk nie radzi sobie po śmierci Krzysztofa. "Jest bardzo ciężko"
Ewa Krawczyk codziennie przychodzi na grób męża (WP)
bDXGGtvp

Krzysztof Krawczyk zmarł, pozostawiając po sobie zrozpaczoną żonę. Z Ewą był przez ponad 30 lat. Pierwszy raz spotkali się w USA w latach 80., gdy polski gwiazdor usiłował podbić amerykańską publikę. Aby mieć za co żyć, imał się dorywczych prac. Nie stronił od imprezowania. Gdy poznał Ewę, szybko stracił zainteresowanie i do używek, i podbojów na jedną noc, i do USA. Miłość do pięknej Polki zmieniła Krawczyka. To dla niej zrezygnował z narkotyków, znów zaczął chodzić do kościoła, a wreszcie, po trzech latach imprezowania, śpiewania i dorabiania na boku, wrócił do Polski. Razem byli bardzo szczęśliwi.

Krawczyk został pochowany 10 kwietnia na cmentarzu w Grotnikach. Grób artysty tonie w zniczach i wiązankach pozostawianych przez wiernych fanów. W tym miejscu codziennie bywa też Ewa Krawczyk.

Dziennikarz Wirtualnej Polski odwiedził grób piosenkarza. Na cmentarzu spotkał pogrążoną w smutku wdowę.

bDXGGtvr

- Nie radzę sobie. Jest bardzo ciężko. Jeszcze jakoś to do mnie nie dociera. Ja tu jestem kilka razy dziennie. Chodzę do kościoła, modlę się za Krzysia - mówiła w rozmowie z WP.

- Ja bym chciała, żeby Krzysiu był. Rozmawiam z Krzysztofem, proszę go o pomoc, o spokój. Nie mogę spać, bo się boję trochę. Śpię na jego połowie łóżka. W domu wszystko jest, nic nie ruszyłam. Mam wrażenie, że on za chwilę wróci - dodała.

Ewa Krawczyk jeszcze nie gości w swoim domu nawet bliskich przyjaciół. Żałoba jest zbyt głęboka.

bDXGGtvx

- Nie jestem gotowa na spotkania z ludźmi. Staram się nikogo do domu nie zapraszać. Ja nie mówię, że on był, ale że on jest. Na każdej ścianie są nasze zdjęcia, jestem otoczona Krzysiem - wyznała.

Zapytana o to, czy na odejście najbliższej osoby można się przygotować, odpowiedziała: - Chociaż człowiek wie, że ta osoba jest chora i może odejść, to liczy na cud.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDXGGtvS
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(25)
No to śmulim
1 tyg. temu
A kto to znowu ten Krawczyk? To mąż tej Krawczykowej co ją Lepper z kolesiami obkręcał?
Hrabina
2 tyg. temu
Ból złagodnieje ale się nie zapomni tęsknota odzywa się nagle poprostu przy myciu naczyń, na tarasie jak się coś przypomni pomału.... Po malutku...
Bimber
2 tyg. temu
Po pierwsze.Wszystkie rzeczy po nim oddałbym tym którzy niemają.Ja sie pozbylem wszystkiego,Nawet zdjęć.Da się.Ona będzie płakać bez konca
bDXGGtvT
Bimber
2 tyg. temu
Do pracy się pani weźmie,to zapomni pani.Serca miękkiego niemam.Tez straciłem i niepłacze.
Emerytka
2 tyg. temu
Macocho dlaczego jedynego SYNA Igora nie było przy trumnie .
Grzegorz
2 tyg. temu
Cała nasza Polska pełno zawistnych ludzi którzy tylko chcą komuś dopiąć dowalić bo inaczej nie przeżyją tacy ludzie jak wy co piszecie te podłe komentarze w kierunku tej koibiety zastanówcie się nas sobą i swoim życiem a już na pewno pójście do psychologa bo tacy zawistni ludzie maja ewidentnie problemy ze sobą
Kararzyna
2 tyg. temu
Miłośc jaka ich łączyła była piękna czysta bez fałszu i ludzi to boli nie każdy jest tak wredny jak większa cześć naszego kraju i ludziom trudno uwierzyć w to że ktoś mógł się kochać czystą miłością.
Rozsądek
2 tyg. temu
Ludzie zastanówcie sie co piszecie, nie mierzcie innych swoją miarąnie każdy jest tak jadowity zawistny i chciwy jak wy. Ci ludzie na prawde sie kochali i każdego to kole w oczy.
nik
2 tyg. temu
Nie radzi sobie, ale w czapce od Armaniego i w pełnej stylizacji
inter
2 tyg. temu
Jak długo jeszcze o Krawczykach?
Dorcia
2 tyg. temu
Ja też bym chciała żeby moi rodzice żyli, moi bracia. I chyba wszyscy komu bliscy zmarli by tak chcieli, ale większość znas to w sercu nosi, a nie w telewizji, na portalach i ulicy.
Roderyk.
2 tyg. temu
Współczuję.Ale te krokodyle łzy to nie żałoba ale profanacja.
Metal666
2 tyg. temu
No tak doiła z męża ile wlezie a teraz cyrk robi a za miesiąc będzie kasę zbierała na jedzenie tragedia i żenada
bDXGGtvL
Sidney 68
2 tyg. temu
Teraz będzie musiał Kosmala ją utrzymywać :) Zaraz zaczną się łzawe teksty że nie ma co jeść i za co dom opłacić. W tym środowisku to normalka. Sam fakt że nie potrafi w domu siedzieć i mieć żałobę już o niej dużo mówi. Będzie teraz latała po tabloidach i się użalała nad swoim losem ! Żenada.
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić