Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Arek Durka
|
aktualizacja

Kazik w serialu o wikingach. Mało kto był na to przygotowany

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
11
Podziel się:

History Polska pracuje właśnie nad nowym formatem internetowym. "Ostatni wiking" to serial komediowy, który już od listopada będzie można obejrzeć wyłącznie na YouTube. W produkcji zobaczymy m.in. Kazika Staszewskiego, Adę Fijał i Grzegorza Halamę. Będzie zabawnie czy żałośnie?

"Ostatni wiking", nowy serial History Polska
"Ostatni wiking", nowy serial History Polska (Facebook.com)

Fabuła serialu będzie toczyć się wokół losów dwóch braci wikingów, których zadaniem będzie uratowanie świata przed zagładą. Akcja będzie rozgrywać się w X w. na terenie Mazur. Scenariusz inspirowany jest w dużej mierze mitologią nordycką, a momentami nawiązuje do "Wikingów", serialu emitowanego na kanale History.

Produkcja powstaje ze środków crowdfundingowych. Za reżyserię odpowiada Łukasz Jedynasty, który jest miłośnikiem historii, w szczególności średniowiecznej Europy.

- Chcemy, żeby serial był odskocznią od tego, co polski widzi otrzymuje w Internecie. Postaramy się, żeby było wesoło - będzie to przygodowa komedia akcji osadzona w pogańsko-chrześcijańsko-nordyckiej Polsce z X w. Nie zabraknie także elementów fantasy - wszak ryby-potwory, strzygi, czarownice czy zombie były w tamtych czasach na porządku dziennym - tłumaczy Łukasz Jedynasty.

Widzowie będą mięli również okazję zobaczyć piękne plenery. Zdjęcia powstają m.in. w Osadzie Warownej Białogród w Strumieniu, w Puszczy Boreckiej na Mazurach oraz w Irlandii. Do udziału w projekcie zaangażowani zostali m.in. Kazik Staszewski, Grzegorz Halama, Marek Grabie, Ada Fijał oraz ponad 100 aktorów i statystów. Wróżycie tej produkcji sukces?

Zobacz także: Zobacz też: Polski wiking podbija Instagram. Poznajcie Pawła Ładziaka
W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
WP Teleshow
KOMENTARZE
(11)
Pajunczek
5 lata temu
Będzie trzymało poziom ucha prezesa?
Fan
5 lata temu
Mam pytanie do Kazika - JAK POWSTAJĄ TWOJE TEKSTY?
Anonimowy
5 lata temu
Ten serial ma być "kiepski" z założenia! Jeśli ktoś zna poprzednie produkcje Shebena i kojarzy twórczość ZF Skurcz, to będzie w domu. Trochę dystansu, ludzie. Gdyby nie Kaliber 200 Volt, nigdy nie powstaliby Bracia Figo Fagot, na których od lat jest wielki boom. Gdyby nie animowane produkcje Bartka Walaszka, nigdy nie powstałby Nocny Kochanek, który w tym roku trafił na dużą scenę Woodstocku. Dajmy szansę tego rodzaju twórczości. Kto wie, co się z tego wykluje ;)
jankomuzykant
5 lata temu
X wiek i słup energetyczny w tle.
......
5 lata temu
kolejna cienizna taka jak kiedyś sikora z kabareciarzami robił, ayoy itp
aaa
5 lata temu
Od kiedy Kazik popiera PIS? To, że nie jest za PO nie znaczy, że zaraz za PIS. Z płyty "Wstyd" refren z piosenki "Pęknięty dom cz. 1" - Idą poprzez miasta, idą poprzez wsie, Idą ku przyszłości, by skończyć na dnie." A serial najpewniej będzie bardzo kiepski, bo do zrobienia dobrych filmów szczególnie komedii, niestety potrzeba kasy, choć i ona nie gwarantuje sukcesu.
marta w
5 lata temu
Wszystkie te buzki od X wieku nie zmienily sie...pasuja do ubran...w koncu chowani na burakach i cebuli....
o
5 lata temu
ale syf
lion
5 lata temu
bedzie żałośnie jak w tvp kurskiego padako srako nijako
nick
5 lata temu
Kazik popiera PIS ale sam mieszka poza Polską. Mam dość takich co to układają innym życie.
Fact
5 lata temu
widać że żałośnie.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić