Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Urszula Korąkiewicz
Urszula Korąkiewicz
|
aktualizacja

Makłowicz wraca do gry. Przeszedł do TVN!

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
49
Podziel się:

A jednak! Robert Makłowicz dołączył do grona gwiazd, które po rozstaniu z TVP zdecydowały się na współpracę z TVN. Choć powrót swojego programu zapowiedział już kilka tygodni temu, długo trzymał go w tajemnicy. W końcu zdecydował się ujawnić szczegóły.

Robert Makłowicz
Robert Makłowicz (ONS.pl)

Po burzliwym rozstaniu z TVP (przypomnijmy, że odbyło się to w atmosferze skandalu, w którym zarzucił TVP bezprawne wykorzystanie jego wizerunku w spocie reklamowym) Makłowicz nie narzekał na brak propozycji. Zaledwie dwa i pół miesiąca po zakończeniu przygody z poprzednim pracodawcą, pojawiły się pierwsze doniesienia o szykującym się powrocie programu na mały ekran. Szczegóły nie były wówczas znane, a Makłowicz potwierdził tylko, że znany i lubiany format kulinarnego programu pozostanie niezmieniony, nowością natomiast będzie jego nazwa. Tajemnicą owiana była dotąd także stacja telewizyjna, z którą postanowił współpracować mistrz sztuki kulinarnej.

Gdy naczelny polski kucharz rozpoczął przygotowania do nowej odsłony kulinarnych wojaży i zamieścił na swoim profilu na Facebooku wpis, w którym podzielił się zdjęciami z planu. Fotografie przedstawiające lokalne specjały wzbogacił komentarzem: "Zanosi się na to, że nadal będę mógł dzielić się z Państwem wrażeniami z przeróżnych peregrynacji. W jakiej telewizji, to jeszcze przez chwilę tajemnica, a gdzie teraz jesteśmy to już możecie zgadywać".

- Dostałem multum listów z zachętą do kontynuowania podróży i dalszego pokazywania świata od kuchni, czyli ludzie chcą nadal me peregrynacje oglądać. I tak właśnie będzie - wyznał "Faktowi".

Jak się okazuje, stacją, z którą podjął współpracę, jest Food Network należąca do Grupy TVN. Show, w którym krytyk kulinarny będzie znów zwiedzał rozmaite zakątki świata, będzie nazywało się "Makłowicz w drodze" (na antenie TVP emitowano "Makłowicz w podróży"). - Rzecz jasna cieszę się, że będę mógł w TVN robić rzeczy podobne do tych, które wcześniej przez niemal dwadzieścia lat przygotowywałem dla TVP – dodał.

Wiadomo już, że w pierwszych odcinkach odwiedzi m.in. Ukrainę (gdzie ma zaprezentować specjały takich miejsc jak Mukaczewo, Użhorod czy Kołomyja), Austrię i Serbię. Jak więc się można spodziewać, ponownie będzie odkrywał przed widzami regionalne kuchnie i zwyczaje. Czekacie na nową odsłonę jego kulinarnego show?

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
WP Teleshow
KOMENTARZE
(49)
szop
2 lata temu
Brawo p.Makłowicz
ryba77-20
5 lata temu
Faktycznie...najfajniejsze osoby z TVP odchodzą :( Makłowicz, Chylewska, Janowski...Przykre to :(
jERZY
5 lata temu
Czy oduczył się EEEEEEEEEEEEEEEE
Xyz
5 lata temu
Sprzedajny .... maly czlowieczek
Buch
5 lata temu
naczelny polski kucharz ? chyba żart !
nick
5 lata temu
"naczelny polski kucharz"? Coś jak "pierwszy sekretarz"?
nowośmieszny
5 lata temu
SZERSZY NIŻ DŁUŻSZY
Jffkk
5 lata temu
Człowiek sympatyczny, ale kucharz marny
henpas1
5 lata temu
nie ma powodow do radosci.jedna ustawa jarka i po tvn
gość
5 lata temu
TVN na siłę wszystkich ściąga do siebie dajac duża kasę. A ludzie są przekupni. Znaczy nie wszyscy. On jak wywala Wojewódkiego z TVN bo już mierzi to może zacznę tę przekupioną stację oglądać co dają na śniadanie.
Zorientowany
5 lata temu
Zdrajca. Lizus.
Mały szczegół
5 lata temu
Teraz będzie musiał z siebie robić skończonego głupka.
baj baj
5 lata temu
No nie przesadzajcie z tym prezentem TVP w postaci Makłowicza. Właśnie do TVN-u idą same spady z TVP. Nikt go nie zatrzymywał to sobie poszedł a gdzie ? A do TVN-u. A to wstyd dla p.Roberta po 20 latach a nie sukces!!!Dobrze mu tak,za Wachowicz,którą zostawił bo przeszedł na własny szczot a ona robi właśnie tak wspaniałe programy kulinarne.
ciapciarapcia
5 lata temu
I znowu ciapciarapcia na talerzu i chlanie na ekranie...cały makłowicz i do tego TVN?...kto to ogląda.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić