Karolina Woźniak| 

Natalia z "Projekt Lady" przeszła metamorfozę. Fanom opadły szczęki

40

Natalia Lieber na przestrzeni kilku lat przeszła sporą metamorfozę. Uczestniczka programów typu reality-show już nie wygląda tak, jak kiedyś. Poznalibyście ją?

Natalia z "Projekt Lady" przeszła metamorfozę. Fanom opadły szczęki
Natalia Lieber przeszła sporą metamorfozę (Materiały prasowe)

Natalia Lieber jest już dobrze znana widzom i fanom programów reality-show. Dziewczyna zadebiutowała w "Projekcie Lady", gdzie miała nadzieje zostać damą. Niestety, nie wszystko poszło po jej myśli i uczestniczka odpadła w dziewiątym odcinku.

To jednak nie zraziło jej do telewizji. Natalia Lieber za drugim razem postawiła na "Love Island. Wyspa miłości". I chociaż nie odnalazła miłość i bardzo szybko odpadła, widzowie zapamiętali ją dzięki językowym wpadkom i kłótliwemu usposobieniu.

Natalia Lieber przeszła ogromną metamorfozę

Natalia Lieber już na samym początku swojej "kariery" nie kryła zamiłowania do zabiegów kosmetycznych. W kwestii poprawiania urody była bardzo szczera i otwarta. Uczestniczka "Love Island" wyznała, że zoperowała sobie nos i powiększyła usta.

I mimo że takie "poprawki" już nikogo nie dziwią, to teraz celebrytka wygląda zupełnie inaczej. Na przestrzeni kilku lat Natalia przeszła sporą metamorfozę. Jeszcze w 2018 r. miała długie czarne włosy. Teraz postawiła na jaśniejszy odcień i refleksy.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Zobacz także: Kim jest lektor z "Love Island"?

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić