Przemysław Kossakowski znów się ożenił? Nowa żona go wydała

20

Przemysław Kossakowski po raz trzeci się ożenił? Fani znanego z telewizji podróżnika nie mają wątpliwości. Już dawno zauważyli na placu prowadzącego "Down the Road" obrączkę, a teraz zwrócili uwagę na to, jak w sieci przedstawia się kojarzona z podróżnikiem terapeutka. Wszystko wskazuje na to, że Kossakowski i Patrycja Bartoszak są nie tylko parą, ale i małżeństwem.

Przemysław Kossakowski znów się ożenił? Nowa żona go wydała
Kossakowski znów się ożenił? Fani są tego pewni (kapif, Picasa)

Przemysław Kossakowski jest absolwentem wychowania artystycznego Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Częstochowie, po której ukończeniu zajmował się malarstwem. Jednak to nie obrazy, a podróże i opisywanie świata słowem przyniosły mu największą sławę.

W świadomości wielu fanów Kossakowski to przede wszystkim dziennikarz i dokumentalista znany z programu TTV "Down the Road. Zespół w trasie", któremu niewątpliwie zawdzięcza powszechną rozpoznawalność.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Nie tylko Cichopek i Hakiel. Te rozstania gwiazd zszokowały Polaków

Przemysław Kossakowski: kariera w telewizji

Kossakowski przygodę z telewizją zaczął w 2012 roku od występu we wspomnianym programie, w którym wspólnie z grupą uczestników z zespołem Downa bierze udział w trzytygodniowej wyprawie. Widzowie znają go także z podróżniczych serii programów takich jak "Kossakowski. Wtajemniczenie" czy "Kossakowski. Nieoczywiste".

Telewizja nie tylko przyniosła Kossakowskiemu sławę, ale i nowe uczucie. To tam poznał Martynę Wojciechowską, którą poślubił w 2020 roku i z którą rozstał się zaledwie kilka miesięcy później, co odbiło się w mediach szerokim echem.

Kossakowski znów się ożenił. Kim jest jego nowa wybranka?

Fani podróżnika nie mają jednak wątpliwości, że jego serce od dłuższego czasu znów jest zajęte, a wybranką Kossakowskiego jest terapeutka, z którą pracował w programie "Down the Road" - Patrycja Bartoszak. Co więcej, Bartoszak i Kossakowski są już dawno po ślubie, o czym świadczy nie tylko fakt, że podróżnik znów nosi obrączkę, ale i to, jak w sieci przedstawia się jego wybranka.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Patrycja Bartoszak, która prowadzi szeroką działalność terapeutyczną, współpracuje m.in. z Centrum Edukacji i Rozwoju w Opocznie czy Fundacją "Aterytorium", od jakiegoś czasu przedstawia się jako Patrycja Bartoszak-Kossakowska. Do niedawna była tak podpisana m.in. na stronie internetowej programu "Sztuka niepowtarzalna".

Teraz jednak drugi człon nazwiska zniknął, choć "Bartoszak-Kossakowską" znajdziemy także na stronie terapiaspecjalna.pl, w zakładce autorzy.

Autor: KME
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić