aktualizacja 

Szokujące zachowanie Holeckiej. Na korytarzach TVP aż huczy

45

- To wszystko okazało się kłamstwem. Jest to bardzo przykre - mówi pracownik TVP. Redakcja "Wiadomości" ma ogromny żal do Danuty Holeckiej. Wiadomo, jak się ostatnio zachowywała.

Szokujące zachowanie Holeckiej. Na korytarzach TVP aż huczy
Współpracownicy Danuty Holeckiej nie kryją niesmaku (Materiały prasowe)

Według krążącej od końca listopada informacji, Danuta Holecka 12 grudnia miała po raz ostatni poprowadzić "Wiadomości". Ponieważ pracownica TVP od lat funkcjonuje w sieci jako symbol partyjnej propagandy, na FB utworzono prześmiewcze wydarzenie "Wielkie narodowe oglądanie ostatnich Wiadomości z Danutą Holecką".

Jednak we wtorek o 19:30 "Wiadomości" poprowadziła Edyta Lewandowska. Wirtualnej Polsce udało się dotrzeć do podwładnego Danuty Holeckiej, który rzucił nowe światło na okoliczności jej rozstania z serwisem informacyjnym.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Ogromne kwoty dla "gwiazd TVP". Posłanka mówi wprost

Okazuje się, że Holecka chciała odejść już w połowie listopada, ale ostatecznie stanęło na tym, że ostatni raz poprowadzi "Wiadomości" 15 grudnia. Jak usprawiedliwiała swoje odejście z TVP?

- Za chwilę przyjdą nowi i zaczną nas wyprowadzać - miała mówić szefowa "Wiadomości".

Mimo tego nie pojawiła się już na wizji. W tym czasie miała dopinać swoje odejście i negocjować jak najlepsze warunki rozstania z firmą. W rozmowie z Wirtualną Polską osoba z redakcji kierowanej przez Holecką nie kryje rozczarowania.

- Zajęła się pieniędzmi dla siebie. Kiedy dopięła swego, cała reszta przestała ją obchodzić - mówi informator WP. - Zostawiła wszystkich na Placu (chodzi o adres siedziby TVP Info, znajdującej się na pl. Powstańców Warszawy 7 - przyp. red.).

Wśród podwładnych Holeckiej budzą też jej słowa, jakie padły w wywiadzie dla prawicowego tygodnika. Źródło WP mówi wprost: kłamała.

- Nie zostawia się tak ludzi, nie traktuje się tak ludzi, tak jak to robi Danuta Holecka. Ludzi poznaje się po tym, jak kończą. A ona niestety uciekła z okrętu. Bardzo nas rozczarowała. Przecież niedawno w tygodniku "Sieci" zapewniała, że będzie do końca. To wszystko okazało się kłamstwem. Jest to bardzo przykre - mówi Wirtualnej Polsce osoba związana z "Wiadomościami".
Autor: GAK
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić