aktualizacja 

Tina Turner ubezpieczyła nogi na miliony. "To część mojego stylu"

10

Tina Turner od dawna przebywa na artystycznej emeryturze, ale w show-biznesie jest o niej ciągle głośno. Ostatnio z okazji rocznicy swojego musicalu udzieliła rzadkiego wywiadu, w którym opowiadała m.in. o swoich legendarnych nogach. Gwiazda miała je ubezpieczyć na zawrotną kwotę.

Tina Turner ubezpieczyła nogi na miliony. "To część mojego stylu"
Tina Turner w 2019 r. (via Getty Images)

Heidi Klum, Rihanna, Betty Grable, Taylor Swift, Mariah Carey, Tina Turner. Wszystkie te gwiazdy łączy nie tylko światowa sława, ale także fakt, że w pewnym momencie postanowiły ubezpieczyć swoje nogi. Często na wielomilionowe sumy. W przypadku Tiny Turner mowa o kwocie 3,2 mln dol., czyli ponad 13,5 mln zł.

Czasami myślę, że jestem tak samo sławna z powodu swoich nóg, jak z mojego głosu - powiedziała w wywiadzie dla "The Sun" 83-letnia Tina Turner.

Diva, która od 2009 r. przebywa na zasłużonej emeryturze, wyznała, że wcale nie zabiegała o taki rodzaj sławy. Z początku odsłanianie nóg było częścią jej występów dla wygody. W krótkich kreacjach łatwiej było tańczyć i poruszać po scenie. "A potem stało się to częścią mojego stylu" - dodała.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Blanka będzie reprezentować Polskę na Eurowizji. Ale bez kontrowersji się nie obyło

Artystka, która sprzedała ponad 100 mln płyt i zdobyła 12 Nagród Grammy, zdradziła, że w młodości wcale nie była pewna siebie. A wręcz miała kompleksy na punkcie swojego wyglądu.

Ale przez całą uwagę, jaką poświęcano moim nogom, zdałam sobie sprawę, że muszą być w porządku! - dodała 83-latka, która świętuje właśnie piątą rocznicę premiery "Tina: The Tina Turner Musical".

Przedstawienie wystawiane na West Endzie to musicalowa biografia artystki, która mówi bez ogródek, że na scenie już jej nie zobaczymy. I właśnie dlatego kilka lat temu pozwoliła stworzyć takie show, w którym "nikt jej nie udaje", tylko pokazuje swoją wersję Tiny Turner.

Autor: WKZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić