Dziecko płakało przez blisko godzinę. Pasażer samolotu nie wytrzymał

74

Słuchanie płaczu dziecka przez blisko godzinę może przyprawić o ból głowy, ale czy to odpowiedni powód, by wszcząć awanturę? Tego pytania najwyraźniej nie zadał sobie pasażer samolotu linii Southwest Airlines. Mężczyzna został nagrany, jak wyżywa się na rodzicach płaczącego na pokładzie malucha. Filmik trafił na TikToka.

Dziecko płakało przez blisko godzinę. Pasażer samolotu nie wytrzymał
Mężczyzna wybuchł gniewem w samolocie (TikTok)

Podróże samolotem są ekscytujące, ale czasami potrafią też być stresujące. W końcu lot to nie tylko piękne widoki i adrenalina spowodowana byciem w przestworzach, ale także wielogodzinne zamknięcie na niewielkiej przestrzeni z dziesiątkami nieznajomych ludzi, bez możliwości ucieczki.

Awantura w samolocie. Pasażer nie wytrzymał

Ciężar tej sytuacji odczuł najwyraźniej jeden z pasażerów samolotu amerykańskich tanich linii lotniczych Southwest Airlines, lecącego na Florydę. Do sieci trafiło nagranie zarejestrowane przez innego podróżnego. Wideo obejrzano już ponad 160 tys. razy.

"Agresywny pasażer powoduje dywersję" - takim tytułem podpisano film. Przez ponad 3 minuty nagrania pasażer krzyczy na rodziców małego dziecka, a także na próbujące uspokoić go stewardessy i stewardów.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Dym i panika na pokładzie. Koszmar pasażerów po starcie

Pełen wściekłości mężczyzna tłumaczył, że ma dość malucha, który według jego relacji płakał bez przerwy przez 45 minut. W czasie swojej gwałtownej tyrady podróżny przeklął blisko 20 razy, powodując widoczne zażenowanie, a nawet rozbawienie u współpasażerów.

Warto zaznaczyć, że w tle na nagraniu przez cały czas słychać płacz dziecka. Krzyki mężczyzny z pewnością nie pomogły mu się uspokoić.

W sekcji komentarzy pod udostępnionym na TikToku wideo pojawiły się mieszane opinie. Niektórzy internauci krytykują pasażera za wybuch złości i brak kontroli nad sobą, inni przyznają, że wcale nie dziwią się jego reakcji.

Jestem rodzicem i rozumiem jego frustrację. Nadmierna stymulacja związana z koniecznością słuchania krzyku i płaczu dziecka to byłoby zbyt wiele - napisał jeden z użytkowników TikToka.
To tylko dziecko, on tylko pogorszył sytuację - zauważyła inna osoba.
Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić