Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
BOB
|

Krzysztof Kowalewski. Szczegóły pogrzebu. Znane jest już miejsce, data i pora

0
Podziel się

Ponad miesiąc po śmierci odbędzie się pogrzeb Krzysztofa Kowalewskiego. Wiadomo, że słynny aktor zostanie pochowany w grobie rodzinnym.

Krzysztof Kowalewski. Szczegóły pogrzebu. Znane jest już miejsce, data i pora
Kiedy odbędzie się pogrzeb Krzysztofa Kowalewskiego? (ONS)
bFdVCTLp

Wciąż trudno pogodzić się z faktem, że nie ma wśród nas Krzysztofa Kowalewskiego. Słynny aktor zmarł 6 lutego w wieku 83 lat. Od dłuższego czasu chorował na serce oraz cukrzycę i zmarł we śnie.

Gdzie i kiedy odbędzie się pogrzeb Krzysztofa Kowalewskiego?

Od śmierci minęło już kilka tygodni, a Kowalewski wciąż nie został pochowany. "Super Express" teraz zdradza szczegóły. Wiadomo, że aktor spocznie w grobie rodzinnym na warszawskich Starych Powązkach.

bFdVCTLr

Msza żałobna odbędzie się w piątek 19 marca o godzinie 11:30. Bliscy pożegnają go w kościele Środowisk Twórczych przy pl. Teatralnym w Warszawie. Dwie godziny później zostanie pochowany na cmentarzu.

Dlaczego pogrzeb odbędzie się ponad miesiąc po śmierci? Poważny problem z przylotem do Polski miał jego syn. Victor Kowalewski na co dzień mieszka w Los Angeles i nie ma polskiego paszportu. W sprawę jednak zaangażowało się Ministerstwo Spraw Zagranicznych, które zadba o to, aby mógł on przylecieć do kraju na pogrzeb ojca.

bFdVCTLx

Krzysztof Kowalewski spocznie obok swojej mamy Elżbiety, która zmarła w wieku 61 lat. Tam też znajduje się symboliczny grób ojca Cypriana, który w 1940 roku został rozstrzelany w Charkowie.

Zobacz także: Niesamowite obrazki z Argentyny po śmierci Diego Maradony. "Ludzie chcą mu podziękować"
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bFdVCTLS
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(0)
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić