Mama na medal. Przemieniła bliznę synka w coś wyjątkowego

1 z 5Drobny wypadek

Obraz
© Youtube.com

4-letni synek Brittaney Benesh uległ wypadkowi i rozciął sobie czoło. Chłopiec tak bardzo wstydził się rany, że następnego dnia nie chciał wyjść z domu. Jego mama wpadła wówczas na genialny pomysł i postanowiła przemienić rozcięcie w wyjątkowa ozdobę.

2 z 5Harry na ratunek

Obraz
© Youtube.com

Pochodząca z Kalifornii Brittaney jest zagorzałą fanką przygód Harry'ego Pottera. Uznała więc, że upodobni synka do małego czarodzieja.

3 z 5Blizna z błyskawicą

Obraz
© Youtube.com

Za pomocą markera pomysłowa mama dorysowała na czole Aydena dwie dodatkowe kreski, które wraz ze śladem po rozcięciu ułożyły wzór błyskawicy.

4 z 5Przemiana w czarodzieja

Obraz
© Youtube.com

Pomysł mamy bardzo przypadł do gustu Aydenowi. Chłopiec chętnie poddał się tej małej metamorfozie.

5 z 5Mały Harry

Obraz
© Youtube.com

Brittaney zadbała również o nieodłączny atrybut Harry'ego Pottera, czyli charakterystyczne okulary o okrągłych oprawkach. Ayden był zachwycony swoją przemianą i jak najprędzej chciał pokazać się kolegom.

Teraz serce internetu w jednej aplikacji. Bądź na bieżąco i pobierz w Google Play albo App Store.

Wybrane dla Ciebie