o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Krzysztof Narewski
|
aktualizacja

Najpierw wybuchła Fukushima. Teraz przyszły dzikie zwierzęta

54 reakcje
2
5
47
Podziel się
1 z 6
Zwierzęta przejęły kontrolę
Zwierzęta przejęły kontrolę
(Reuters, Toru Hanai)
0
0

Wyludnione miasto Nami znajdujące się ok. 4 km od uszkodzonego reaktora stało się idealnym miejscem dla dzików, których setki grasują po praktycznie opuszczonych ulicach. Władze zadecydowały o tym, że po sześciu latach od awarii ludzie będą mogli tam ponownie zamieszkać. Zwierzęta stały się zatem nieproszonymi i uciążliwymi gośćmi.

47
2
5
bDJAcAdH
KOMENTARZE
(47)
Szlachcic pol...
4 lata temu
"Złapać i wywieźć"... tak panie redaktorze, napromieniowane, z mutacjami genetycznymi, rozmnożyć w innym miejscu... Mało niekontrolowanego Czernobyla? Widzę, że o2 płaci od linijki i obrazka nie analizując treści umieszczanych na portalu.
Sceptyk
4 lata temu
Elektrownie jądrowe to takie "puszki Pandory". Nie wiadomo kiedy skażą środowisko. Czasami przyczyną są siły przyrody, jak w przypadku Fukushimy, lub błąd ludzki, jak w przypadku Czarnobyla. Czy warto ponosić takie ryzyko? Wydaje mi się, że nie. Do takiego wniosku doszła również Angela Merkel. "Kilka lat temu rząd Angeli Merkel podjął decyzję o likwidacji wszystkich niemieckich reaktorów do 2022 r. I nie było to tylko wynikiem strachu po katastrofie japońskiej Fukushimy, a wyraz rozsądku."
gf
4 lata temu
Biedne dziki... Przerażone i stłoczone w kącie klatki, czekają na śmierć. One mają prawo być dzikie. Można zabić dzika, ale czy on musi się bać przed śmiercią? Jest mi strasznie smutno :(
bDJAcAdL
nick
4 lata temu
eeee.....tam, w Świnoujściu dziki to norma i nikt nie dramatyzuje
Juhas
4 lata temu
Gdyby nie ludzie zwierzęta by były wolne.Człowiek stworzył im piekło.
Najnowsze komentarze (47)
rąbanka
rok temu
Jakiej produkcji są tamtejsze elektrownie nuklearne?
gość
4 lata temu
Tak, tak odpady i skażoną ziemię do oceanu, później czekajcie na zmutowaną Godzillę.
Majkowski
4 lata temu
tak bronicicie ich bo to japonica ZACHOD ale jak u ruskich to jak to tak mozna ludzi wystawiac na promieniowanie
MP
4 lata temu
Zaprosić Szyszkę i jego ludzi. Niech se postrzelają ... a co?
Grilman
4 lata temu
Smażyłbym
cycu
4 lata temu
Lepiej przerobić na kiełbasy do luksusowych restauracji jako dziczyzna .
Bossman
4 lata temu
Wystrzelać co do jednej sztuki.w Gdańsku wywiezione dwa lata temu, powróciły podwojone
Piotr
4 lata temu
Zdjecia 3 i 4 - min.Szyszko na polowaniu ?
bDJAcAdD
Old Hunter
4 lata temu
Napromieniowane dziki nadają się tylko do utylizacji, no chyba, że ktoś lubi sporty ekstremalne i będzie chciał konsumować takie mięsko ;-) Smacznego!
admin1
4 lata temu
Nie śmiejcie się z szyszki ! Facio ledwie widzi, popatrzcie na te oczęta... I ledwie słyszy, więc obojętnie co się mówi. to biedak i tak nie zrozumie...Jako minister jest na swoim miejscu, za głupi by cokolwiek decydować. Więc stara gwardia prawdziwych decydentów z rodzinami w telawiwie może swobodnie dalej "szondzić" okupowanym państwem.
Anty
4 lata temu
Nie sadze by japoncy nie wiedzieli co robią ,skoro tak zdecydowali to słusznie
ecik
4 lata temu
Ciekawe: gość strzela z wiatrówki PCP.
pp
4 lata temu
Najlepiej do Polski je wywieźć. Szyszko czeka.
iGOSC
4 lata temu
Smutna wiadomosc, ale konieczne i rozsadne dzialanie. Po czarnobylu norwegowie i szwedzi masowo odstrzeliwali napromieniowane stada reniferow. Dla dobra ich przyszlych pokolen.
bDJAcAdp
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Wybory w USA. Euforia na ulicach. Tak świętuje Ameryka

Joe Biden pokonał Donalda Trumpa w walce o fotel prezydenta USA. Zwolennicy kandydata Demokratów zaczęli już oficjalnie świętowanie.
9.

Wybory Prezydenckie w USA 2020. Tak głosuje Ameryka! Beyonce, Lovato

Wybory w USA 2020. Na kogo głosowały wielkie gwiazdy w Ameryce? Choć większość znanych celebrytów, a także sław Hollywoodu deklaruje chęć oddania głosu na demokratę Joe Bidena, to jednak wśród nich zdarzają się osoby, które zagłosowały na Donalda Trumpa - jak choćby raper Lil Wayne. Do wzięcia udziału w wyborach gwiazdy zachęcały w social mediach. "Te wybory są zbyt ważne. To coś więcej niż tylko polityka..." - apelowała do fanów Jennifer Lopez.
bDJAcAdq
8.

Donald Trump - od milionera do prezydenta

Donald Trump w 2016 roku został 45. prezydentem Stanów Zjednoczonych. Jednak przez wiele lat znany był jako miliarder i jeden z barwniejszych biznesmenów Nowego Jorku. Kupił linie lotnicze, założył agencję modelek i organizował konkursy piękności. Wystąpił w wielu filmach i serialach, napisał kilka książek, prowadził własny program o biznesie i reklamował największe koncerny świata. Jest zapalonym fanem sportu i wrestlingu.
6.

Strajk Kobiet. Cały internet się śmieje! Najlepsze hasła z protestów

Od 22 października w całej Polsce nieprzerwanie trwają protesty przeciwko zaostrzeniu prawa aborcyjnego. Coraz więcej osób pojawia się na manifestacjach z transparentami. Poza klasycznymi sloganami widnieją na nich również niezwykle kreatywne hasła z humorem. Oto najlepsze transparenty, jakie pojawiły się na protestach w całej Polsce.
bDJAcAdr
5.

Strajk Kobiet. Tłumy na ulicach polskich miast. Jesteśmy na miejscu

W środę w różnych miastach Polski odbywa się kolejna odsłona Strajku Kobiet. Organizatorzy protestów namawiali kobiety, by tego dnia nie iść do pracy. W Warszawie i w Łodzi już rozpoczęły się demonstracje. Nasi redaktorzy są na miejscu i na bieżąco relacjonują, jak przebiegają protesty.
4.

Protest kobiet. Kreatywność uczestników nie zna granic

W całej Polsce trwają protesty przeciwko orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego. W demonstracjach biorą osoby w każdym wieku, często niosąc transparenty. Dostaje się nie tylko politykom, lecz także Kościołowi Katolickiemu. Uczestnicy dają pełny upust swojej pomysłowości.
3.

Strajk Kobiet. Polskie miasta zablokowane. Byliśmy na miejscu

Zgodnie z zapowiedziami, Ogólnopolski Strajk Kobiet zorganizował blokady w największych miastach Polski. Stanęły Warszawa, Gdańsk, Łódź i wiele innych. Redaktorzy wp.pl i o2.pl byli na miejscu i relacjonowali przebieg blokad.
bDJAcAds
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić