aktualizacja 

21-latek sam przyszedł na komendę. Chwilę później wyjawił straszną prawdę

101

W jednym z bloków mieszkalnych w Jastrzębiu-Zdroju doszło przerażającego zdarzenia. 21-letni mężczyzna sam zgłosił się na komendę policji, aby przyznać się do dokonania makabrycznego czynu. Sprawa wzbudziła strach w okolicznych mieszkańcach.

21-latek sam przyszedł na komendę. Chwilę później wyjawił straszną prawdę
21-latek sam przyszedł na komendę (Policja)

Horror rozegrał się w nocy z 3 na 4 sierpnia. To właśnie około godziny 2:00 policjanci odebrali zgłoszenie dotyczące ugodzenia nożem. Alarmowe połączenie wykonali sąsiedzi poszkodowanej, którzy byli wyraźnie przerażeni wołaniem o pomoc z jednego z mieszkań. Na miejsce zdarzenia niezwłocznie został wysłany patrol.

Policjanci po dotarciu na miejsce weszli do środka mieszkania. Wewnątrz zastali ranną kobietę, która leżała na kanapie. Mundurowi pomogli udzielać pierwszej pomocy do czasu przyjazdu zespołu pogotowia ratunkowego. Poszkodowana miała poważne obrażenia ciała, dlatego konieczne było przetransportowanie jej karetką pogotowia do szpitala.

Policja nie wiedziała, co wydarzyło się w mieszkaniu. Miejsce znalezienia kobiety sugerowało, że ta została zaatakowana nożem przez kogoś w trakcie snu. Odpowiedzi na wszystkie znaki zapytania zostały udzielone jeszcze tej samej nocy. Niedługo po interwencji policji na komendę zgłosił się młody mężczyzna, który przyszedł tam, aby wyjawić funkcjonariuszom straszną prawdę.

Zaatakował nożem matkę

Mężczyzna po wejściu na komendę trzymał w ręku nóż i powiedział funkcjonariuszom, że zabił swoją matkę. Nie wiedział jeszcze wtedy, że kobieta przeżyła jego agresję i przebywa w szpitalu. Policjanci wytrącili napastnikowi ostre narzędzie, a następnie obezwładnili go i założyli mu kajdanki. Zatrzymany był agresywny, nie wykonywał poleceń oraz próbował uciec. W piątek Sąd Rejonowy w Jastrzębiu-Zdroju zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Grozi mu nie miej, niż 8 lat więzienia.

Zobacz także: Kiedy powstanie CPK? Horała odpowiada na niewygodne pytania
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić