3,2 mln wyświetleń. Reakcja 100-latki powala na kolana

46

Wielką popularność zdobyło na TikToku nagranie wideo ze 100-latką w okularach VR w roli głównej. Potomkowie staruszki postanowili wykorzystać technologię, aby pokazać jej wnętrze katedry w jej rodzinnym mieście.

3,2 mln wyświetleń. Reakcja 100-latki powala na kolana
Stulatka nie ukrywała wzruszenia (TikTok)

Wideo stało się na TikToku absolutnym hitem. Użytkowniczka Michelle postanowiła pokazać internautom reakcję swojej stuletniej babci na działanie okularów VR. Technologia posłużyła wnukom, aby przenieść staruszkę za pomocą technologii do katedry w armeńskim mieście Wagharszapat, w którym ta dorastała.

Reakcja stulatki na widok ukochanej katedry poruszyła internautów. Staruszka była pod ogromnym wrażeniem i nie wiedziała na początku, jak ma się zachować. Jej wnuki podpowiadali jej, aby się rozejrzała. Widok wnętrza świątyni wywołał u niej ogromne wzruszenie. Kobieta ewidentnie poczuła się, jakby była tam naprawdę i postanowiła się nawet przeżegnać.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Staruszka doświadczyła również innego doświadczenia z okularami VR. Po wirtualnej wizycie w kościele pokazano jej piękne widok utrwalone podczas lotu balonem. Nie zrobiło to na niej aż tak dużego wrażenia jak katedra, jednak na jej twarzy zagościł uśmiech.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Internauci byli poruszeni widokiem staruszki korzystającej z nowoczesnej technologii. W zaledwie 5 dni nagranie wideo ze stulatką obejrzano ponad 3,2 miliona razy. Michelle postanowiła wykorzystać popularność babci i założyła zbiórkę pieniędzy, które miałyby opłacić jej wycieczkę do rodzinnej Armenii.

Zobacz także: Szczepienia w szkołach? Zapowiedź wiceministra
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić