aktualizacja 

34-latka napadła na 85-latkę. Powód jest szokujący

25

Dramat starszej pani rozegrał się w centrum Białegostoku (woj. podlaskie). 34-latka wynajmowała od 85-latki mieszkanie. Feralnego dnia między obiema kobietami doszło do utarczki słownej. Kłótnia przeszła w rękoczyny, a te – w kradzież.

34-latka napadła na 85-latkę. Powód jest szokujący
34-latka nie tylko okradła, lecz także pobiła seniorkę (KMP Białystok)

Jak relacjonuje rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku, do pobicia i kradzieży doszło w czwartek 6 stycznia w godzinach popołudniowych. Kłótnia wybuchła krótko po tym, gdy właścicielka mieszkania przyjęła od 34-latki pieniądze za wynajem.

Pobiła i okradła starszą panią. Może spędzić kilkanaście lat w więzieniu

34-latka i 85-latka wdały się w kłótnię, której przyczyną była podwyższona kwota wynajmu. Seniorka stanowczo odmówiła obniżenia czynszu, tłumacząc, że brakuje jej środków finansowych.

Gdy żądania 34-latki nie zostały spełnione, ta wpadła w szał. Chwyciła starszą panią za włosy, wyrwała jej portfel i zabrała 900 złotych, po czym opuściła mieszkanie.

Zobacz także: Zobacz też: USA. Strażacy jechali na interwencję. Sami potrzebowali pomocy

34-latka niedługo cieszyła się łupem. Jeszcze tego samego dnia została zatrzymana przez kryminalnych z białostockiej jedynki. Odebrano jej również skradzione starszej pani pieniądze.

Młodej kobiecie przedstawiono zarzut rozboju. Rzecznik KMP Białystok informuje, że 34-latce grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić