Niebywałe sceny w sklepie. Na widok policji spanikował

6

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej (woj. lubelskie) ustalili, że 33-letni mieszkaniec miasta może posiadać zakazane substancje. Interwencja miała jednak nietypowy przebieg. Mężczyzna na widok funkcjonariuszy rzucił narkotyki na kasę sklepową.

Niebywałe sceny w sklepie. Na widok policji spanikował
33-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej miał przy sobie woreczek z narkotykami (KMP Biała Podlaska)

Przebieg zatrzymania opisała komisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla. Rzecznik prasowa Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej zrelacjonowała, że wytypowany przez funkcjonariuszy policji 33-latek w chwili zatrzymania przebywał na terenie jednego z marketów.

Miał przy sobie amfetaminę. Trudno uwierzyć, co z nią zrobił

Gdy policjanci udali się do sklepu, zastali poszukiwanego 33-latka. W trakcie czynności funkcjonariusze odkryli, że miał on przy sobie foliowy woreczek z białą substancją.

Na widok policjantów 33-latek w panice usiłował pozbyć się zakazanych substancji. Wyciągnął plastikowy woreczek, a następnie rzucił go na kasę sklepową. Jednak jego czyn nie uszedł uwadze funkcjonariuszy, którzy zabezpieczyli zawiniątko.

Wstępne badanie, które przeprowadzili policjanci, potwierdziło, że w foliowym woreczku znajdowała się amfetamina. Funkcjonariusze zdecydowali się również na przeszukanie miejsca zamieszkania 33-latka. Pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę – zabezpieczone tam narkotyki wystarczały aż na 400 porcji dealerskich.

Wobec 33-latka – decyzją Sądu Rejonowego w Białej Podlaskie – na wniosek policji i prokuratury zastosowano areszt tymczasowy. Jak podkreśla komisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla, bialczaninowi grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Zobacz także: Zobacz też: Miał 7 kg marihuany i 420 porcji amfetaminy. Ogromna plantacja narkotyków na Dolnym Śląsku
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić