Źródło wideo: © o2pl
Rafał Strzelec

6-latek wszedł na pasy. Senior się nie zatrzymał. Nagranie z Mysłowic

Policja z Mysłowic pokazała nagranie z potrącenia, do jakiego doszło na ulicy Oświęcimskiej. Kierujący Hondą potrącił 6-letnia dziecko, które szło z matką za rękę.

Do zdarzenia doszło w ubiegły czwartek ( 5lutego) około godziny 13.15 na ulicy Oświęcimskiej w Mysłowicach. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący Hondą 73-latek z Katowic nie zachował szczególnej ostrożności i potrącił na przejściu dla pieszych 6-latka, który znajdował się pod opieką matki.

Dziecko nie odniosło poważnych obrażeń. Zostało jednak przetransportowane przez ratowników do szpitala celem dalszych badań. Policjanci zatrzymali prawo jazdy kierującego, a o dalszym jego losie zadecyduje teraz sąd. Mundurowi opublikowali nagranie ku przestrodze.

Więcej wideo
Jechałem pierwszym kursem autobusu 666. To zdziwiło mnie najbardziejJechałem pierwszym kursem autobusu 666. To zdziwiło mnie najbardziej
Gdzie to wyrzucić? Te odpady najczęściej trafiają do złych koszyGdzie to wyrzucić? Te odpady najczęściej trafiają do złych koszy
Polacy ruszyli nad Bałtyk. Tłumy w Świnoujściu w pierwszym dniu wakacjiPolacy ruszyli nad Bałtyk. Tłumy w Świnoujściu w pierwszym dniu wakacji
Takiej dawki śmiechu dawno nie było. "Kolejka do lekarza" to hitTakiej dawki śmiechu dawno nie było. "Kolejka do lekarza" to hit
Zrobili brodzik w środku parku. Aktywiści w Brukseli chcą ważnych zmianZrobili brodzik w środku parku. Aktywiści w Brukseli chcą ważnych zmian
Ten kraj miał być drugą Szwajcarią. Stal się symbolem upadkuTen kraj miał być drugą Szwajcarią. Stal się symbolem upadku
Jakie lody wybierają Polki, a jakie Polacy? Te smaki są najpopularniejszeJakie lody wybierają Polki, a jakie Polacy? Te smaki są najpopularniejsze
Wybrane dla Ciebie