Mateusz Domański
Mateusz Domański| 

Aleksandra Kwaśniewska zaatakowana przez internautkę. Riposta jest bardzo dosadna

5

Jedna z internautek wytknęła Aleksandrze Kwaśniewskiej brak dzieci. Celebrytka nie przeszła obok tego komentarza obojętnie. Zareagowała w zdecydowany sposób.

Aleksandra Kwaśniewska zaatakowana przez internautkę. Riposta jest bardzo dosadna
Kwaśniewska popisała się ciętą ripostą (ONS)

Aleksandra Kwaśniewska dba o swoją prywatność. Co jakiś czas wrzuca jednak do sieci różne zdjęcia. Głównie ze swoim psem czy też mężem. Ostatnio postanowiła opublikować selfie, na którym pozuje w samotności.

Wiele osób skierowało w jej stronę bardzo ciepłe słowa. Pojawiły się też te mniej przyjemne komentarze. Jeden z nich szczególnie mocno rozzłościł córkę byłego prezydenta RP.

Tyle lat razem i bez dzidzi... - napisała jedna z internautek.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Ten komentarz zadziałał na Kwaśniewską jak płachta na byka!

Fanka z pewnością nie spodziewała się, że Aleksandra Kwaśniewska zareaguje na ten przytyk. I to w bardzo dosadny sposób.

To jeszcze nic. Niektórzy do końca życia nie są w stanie wyhodować mózgu - zripostowała wyraźnie poirytowana Kwaśniewska.

Najwyraźniej ma już dość pytań o powiększenie rodziny. Regularnie przewijają się one m.in. w internecie. Kwaśniewska natomiast nie chce publicznie dyskutować o takich rzeczach. Są tacy, którzy w stu procentach to rozumieją. Jak jednak widać, są też wyjątki.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić