o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Ewelina Kolecka
|

Amerykanie otrzymali tajemnicze przesyłki z Chin. Ujawniono, co zawierają

103
Podziel się

Paczki trafiły do mieszkańców stanów Utah i Wirginia. Nadrukowano na nich napisy w języku chińskim. Władze ostrzegają, aby nie dotykać zawartości i zgłaszać wszystkie przypadki otrzymania "prezentu" z Chin.

Amerykanie otrzymali tajemnicze przesyłki z Chin. Ujawniono, co zawierają
Mieszkańcy Utah i Wirginii otrzymali przesyłki z Chin (Getty Images, Jorge Villalba)
bDopQHAl

Paczki oraz ich zawartość są badane przez służby celne i graniczne Stanów Zjednoczonych. Podobne przypadki zdarzyły się w Wielkiej Brytanii – do części mieszkańców dotarły przesyłki z Chin, błędnie oznaczone jako zawierające biżuterię.

Paczki z Chin – co zawierają?

Według ustaleń "New York Post" paczki z Chin zawierają nasiona. Na razie stanowi eksperci nie ustalili, jakie wyrastają z nich rośliny. Przedstawiciele Departamentu Rolnictwa stanu Wirginia ostrzegli, że może chodzić o jakiś gatunek inwazyjny.

bDopQHAn
Rodzaj nasion z opakowań obecnie pozostaje nieznany i mogą stanowić one gatunek inwazyjny – cytuje treść oświadczenia Departamentu Rolnictwa "The Hill".

Jedną z adresatek paczki jest Lori Culley. Mieszkanka stanu Utah otworzyła paczkę, będąc przekonaną, że zawiera ona zamówione z Chin kolczyki.

Otworzyłam ją (paczkę – przyp. red.) i znalazłam nasiona. Oczywiście to nie była biżuteria – opowiedziała Lori Culley w wywiadzie dla telewizji Fox 13.
bDopQHAt

Na razie nie władzom stanowym nie udało się potwierdzić, ilu dokładnie Amerykanów otrzymało paczki z nasionami.

Zobacz także: Zobacz też: Powódź w Chinach. Wschód kraju zmaga się z silnymi ulewami
bDopQHAO
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(103)
fasola
4 miesiące temu
W ten sposób Chińczycy zasiali strach u zbawców świata
Takie czasy
4 miesiące temu
. nie potrzeba karabinu aby zwyciężyć.
Ich nick
4 miesiące temu
Jak to co? Ryż, chcą by tam go siali bo nie dlugo tam wylądują i chca miec papu
bDopQHAP
biolog
4 miesiące temu
nie udalo sie barbazyncom z wirusem probuja z. zatrura roslinnoscia
Cooper
4 miesiące temu
Czytałem kiedyś o takim zdarzeniu (chociaż może nie jest prawdziwe), które wydarzyło się przed 2. wojną światową. Ówczesne Niemcy wysłały do Japonii drucik miedziany o średnicy 1 mm, jako pokaz swych możliwości technicznych. Po pewnym czasie nadeszła przesyłka z Kraju Kwitnącej Wiśni. Okazało się, że Japończycy odesłali ten sam drucik. Po dokładniejszych badaniach okazało si, że jednak drucik był nie taki sam, bo miał wewnątrz przez całą długość zrobiony otwór! Może Chińczycy odsyłają to co Amerykanie próbowali im "podarować".
Najnowsze komentarze (103)
Andrzej
4 miesiące temu
Jak zaczną w paczkach przysyłać młode ładne Chinki to dajcie mi znać. Zamówię sobie kilka.
J24
4 miesiące temu
Ktoś to robi specjalnie by storpedować chiński przemysł. By ludzie bali się kupować chińskie produkty. I dobrze. Od czasu zmniejszenia importu z chin moja sprzedaż wzrosła 15 krotnie. Produkuję świece ozdobne. Muszę dobudować nowe hale bo popyt tak wzrósł.
emeryt
4 miesiące temu
To jest zwykły plagiat zachowań pracowników Poczty Polskiej lat 90-tych ubiegłego wieku. Za miast konserw dostałem cegłę w paczce .Ktoś w sortowni Poczty też był głodny .
Seniorka
4 miesiące temu
Niegdyś Rosjanie podarowali Polsce roslinę inwazyjną: balsam ..... Składniki b. dobre, tylko roślina parzy, nie nadaje się na paszę dla bydła. Tym bardziej dla człowieka. Trudno ją zniszczyć. Podarunki - trzeba pamiętać, co zawierała puszka Pandory!!!
sadzić palić
4 miesiące temu
Zasadzimy ziarno, pola którego nie ogarną...
gnago
4 miesiące temu
"Według ustaleń "New York Post" paczki z Chin zawierają nasiona. Na razie stanowi eksperci nie ustalili, jakie wyrastają z nich rośliny." Tacy z nich eksperci, zasiać niełaska i patrzeć na rośliny"?
Sat.
4 miesiące temu
A jak z allegro cegły przychodziły to nikt nie miał problemu :D
Kamil
4 miesiące temu
Chinole zniszczą świat
bDopQHAH
aaa
4 miesiące temu
Na miejscu Amerykanów zdrowo bym chinolom przywalil
srr5
4 miesiące temu
I takim o to sposobem,chinole sparalizowali cay swiat ,a sami maja sie juz dobrze.Rosja i ameryka powinna sie z nimi rozliczyc i to solidnie.
Artman
4 miesiące temu
Po koronawirusie broń biologiczna 2.0 z Chin?
bro
4 miesiące temu
W mądrej księdze napisano, że smok zgarnie z nieba 1/3 gwiazd gdy TO się zacznie. Smokiem zawsze były Chiny. gwiazdy to ludzie. A stąd wynika, że TO się stanie gdy Chińczycy będą stanowić 1/3 ludzi.
Vegeta DBZ
4 miesiące temu
UWAGA chiny i USA kłócą się o Polskę ...poprostu azjaci nie chcą zęby usa sie tu przeniosły mimo że ci ukryli 250 tyś żołnierzy..[poczytajcie Goga i Magogga rakiety hipersoniczne i samoloty zabijemy tych głupich soliders w 1 godzinę polska jest nasza
Son goku
4 miesiące temu
Chiny ocalą polskę po cichu dogadujemy sie z nimi
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić