o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
EKO
|

Amerykański generał ujawnia. To państwo budzi największe obawy USA

134
Podziel się

Generał John Hyte przeprowadził seminarium internetowe na temat największych zagrożeń militarnych dla Stanów Zjednoczonych. Amerykański wojskowy wskazał, które państwo jest obecnie najuważniej obserwowane. To nie Chiny lub Rosja, ani nawet Iran.

Amerykański generał ujawnia. To państwo budzi największe obawy USA
Amerykański generał przyznał, które państwo budzi największe obawy sił obronnych USA (zdjęcie ilustracyjne) (Getty Images, Erik S. Lesser , Stringer)
bDSJxTEB

Generał John Hyte jest wysokiej rangi urzędnikiem Departamentu Obrony Stanów Zjednoczonych. Przyznał, że obecnie główne wysiłki instytucji są nakierowane na obronę przeciwrakietową. Szczególnie obawiają się agresji ze strony jednego z wrogich państw.

Kto stanowi największe zagrożenie militarne dla Stanów Zjednoczonych?

Generał John Hyte przyznał, że obecnie największe zagrożenie dla Stanów Zjednoczonych stanowi Korea Północna. Niebezpieczeństwo ze strony reżimu jest nawet poważniejsze niż Chiny, Iranu czy Rosji.

bDSJxTED
Nasze narodowe wysiłki w zakresie obrony przeciwrakietowej są obecnie skoncentrowane głównie na Korei Północnej, a nie na Chinach, Rosji i Iranie – podkreśla generał John Hyte (Dong-A Ilbo).

Wojskowy nie chciał zdradzać uczestnikom seminarium wszystkich informacji. Polecił im jedynie, aby uważnie śledzili doniesienia z Korei Północnej ze szczególnym uwzględnieniem parad wojskowych i pocisków, które są tam prezentowane.

bDSJxTEJ
Nie wchodząc w tajne szczegóły, powiem tylko tak: idźcie i obejrzyjcie wideo z parady w Korei Północnej, a zobaczycie różne pociski, prezentowane w trakcie tej parady – zaproponował generał John Hyte (Dong-A Ilbo).
Zobacz także: Zobacz też: Gdzie jest Kim Dzong Un? Spekulacje o stanie zdrowia dyktatora
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDSJxTFe
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(134)
ojej olgino
miesiąc temu
Nie Rosja. Powtarzam - nie Rosja. Co za cios dla was.
...
miesiąc temu
Rosja to pionek. Nie jest mocarstwem.
Mann
miesiąc temu
Dlaczego o2 promuje portale erotyczne - puszczając w komentarzach ich reklamy. Pod prawie każdym postem jest taka reklama mająca ponad 5-8 tys. polubień.
bDSJxTFf
emil
miesiąc temu
Wariatów trzeba bać sie najbardziej bo są nieobliczalni co z tego że gdyby Kim zaatakował i Korea Północna została by unicestwiona ale i USA by oberwało świat mógłby oszaleć
irka1
miesiąc temu
To kiedy napaść? Skleroza wszystko podpisze
Najnowsze komentarze (134)
Szczerość...;...
miesiąc temu
Łał! Ameryka stała się szczera. Do tej pory Stany Zjednoczone kłamały, że Korea Północna jest zagrożeniem dla świata i sprawiały, by społeczność międzynarodowa nienawidziła ten kraj. Chociaż Korea Północna jest słaba, decyzja o posiadaniu broni jądrowej się opłaca. Odtąd Stany Zjednoczone będą nagłaśniać przypadki łamania praw człowieka w Korei Północnej.
Bumerang USA
miesiąc temu
To państwo budzi największe obawy USA??? Ma racje! Bumerang nuklearny, który Stany Zjednoczone rzuciły na Koreę Północną 70 lat temu, zawraca i kieruje się do Waszyngtonu. Po raz kolejny pokazano, że świat jest sprawiedliwy.
Wawa
miesiąc temu
Tak naprawdę to najgorszym wrogiem USA jest Izrael.Niszczy ten kraj od środka.
kola
miesiąc temu
ODP.SIE OD KOREI PÓŁNOCNEJ TEN KRAJ NIKOMU NIC NIE ROBI.
DEkar.
miesiąc temu
Klada juz fundamety by tam sobie postrzelac beda teraz mamic wszystkich jaka kore to grozna dla świata i trzeba to panstwo najechac Sory wprowadzic demokracje ."Rozpentajmy wojnę w imię pokoju USA "
Wojskowy
miesiąc temu
To samo mówił słoń o mrówce, a najbardziej bał się tego że jak mrówka narobi że on w to wdepnie. Czyżby znaleziono tam ropę lub diamenty?
0.5$
miesiąc temu
Rosja i Chiny zbyt mocne dla USA?
echo
miesiąc temu
POWIEM TAK I Z WROGANI NALEZY ROZMAWIAĆ MOŻE WTEDY POJMA ,ZE NIE JEST SIE ICH WROGIEM
bDSJxTEX
Haha
miesiąc temu
Cali demokraci - Rosja i Chiny wraz z WHO i paroma organizacjami klimatycznymi pozwoliło im wygrać wybory oszukane - to damy im spokój a uwagę skoncentrujemy na głodująca Koreę Północną ,tak się będziemy bawić światem .
abc
miesiąc temu
Izrael?
rrrtyyu
miesiąc temu
tak tylko Rosja by nas wszystkich w tej unii zadeptala bez broni
Humbak
miesiąc temu
A już myślałem, że chodzi o Polskę i naszych terytorialsów wyposażonych Groty...
robol
miesiąc temu
co takiego cennego jest do przejęcia w Korei ?
cds
miesiąc temu
jeszcze będziecie tęsknić za Trumpem!
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić