Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Marcin Borciuch
|

Ania Wyszkoni zaatakowana po występie w “Szansie na sukces”. “Sięgnęłaś już dna?”

60
Podziel się:

Ania Wyszkoni wystąpiła w programie “Szansa na sukces”, śpiewając piosenkę “Agnieszka już dawno...” zespołu Łzy. Z tego powodu została bardzo mocno skrytykowana przez żonę członka kapeli.

Ania Wyszkoni zaatakowana po występie w “Szansie na sukces”. “Sięgnęłaś już dna?”
Ania Wyszkoni zaatakowana po występie w “Szansie na sukces”. “Sięgnęłaś już dna?” (Facebook.com)

Ania Wyszkoni zaatakowana po występie w “Szansie na sukces”

Ania Wyszkoni zaśpiewała w programie “Szansa na sukces” piosenkę pt. “Agnieszka już dawno...”, którą lata temu nagrała z zespołem Łzy. Po jej występie została zaatakowana na Facebooku przez żonę gitarzysty zespołu Adama Konkola. Zaczęła ona od kwestii finansowych. - “Jesteście z Maćkiem (Durczakiem, jej partnerem i menadżerem - przyp. red.) tak biedni? Jak macie tak ciężko z kasą to Wam pożyczymy albo damy chociaż na chleb, pożyczymy na kolejną płytę, singla itp..” - pisała Angelina Konkol. Pisownia oryginalna.

Później przeszła do kwestii występu Wyszkoni w show. Wytknęła jej, że żadne słowo z tekstu i melodia utworu nie są jej autorstwa. - “Czy ty sięgnęłas już dna? Dna totalnego? Po prostu żenujące! Nie napisałaś do Agnieszki ani jednej nuty, słowa i cały czas slizgasz się na plecach zespołu i piosenek Adama Konkol. Nie chciałaś dzielić się kasą jako zespół, było Ci mało - rozumiem. Ale odp..... się w końcu od piosenek mojego męża i jego zespołu w którym Ciebie już nie ma!” - czytamy.

Kobieta także napisała krytyczne słowa w stronę Maćka Durczaka, męża piosenkarki. - “Maciek.D, a ciebie zawsze uważałam za faceta na poziomie, chociaż inni mówili, że jesteś fałszywy. Dzisiaj rozumiem dlaczego. Tylko są pewne zasady i granice, których się nie przekracza. Nie rozumiem dlaczego musisz znizac się do takiego poziomu?” - można przeczytać.

Ania Wyszkoni występowała wspólnie z zespołem Łzy w latach 1996-2010. Piosenka “Agnieszka już dawno…” została wydana 22 stycznia 2001 roku.

W 2016 zdiagnozowano u niej nowotwór złośliwy, guza tarczycy.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(60)
Julian
3 lata temu
Piosenka, muzyka i tekst należą do twórcy. Uważam że Ania nie powinna jej wykonywać. To jest piosenka zespołu Łzy a nie Ani. To kwestia zasad, kultury i przyzwoitości. Żona Konkola ma rację chociaż wielu się to nie podoba.
swoj
3 lata temu
To juz nie mozna spiewac piosenek....
Bernadetta
3 lata temu
Pralnia brudow publiczna jak toaleta w mieście , magiel. Bernadetta
stefan
3 lata temu
echhhhhhhhh celebryci
Hah
3 lata temu
To jest jakaś krewna justy żyły że taki lans dała. Widać że korzysta z każdej okazji aby obwieścić swoje istnienie i nie zawacha się nawet za cenę pokazania swojej głupiej kłótliwej natury najgorsze że daje popis kosztem swego mężczyzny który siedział cicho spokojniutko a tu taki klaps....
jurek ogurek
3 lata temu
Wyszkonie najlepiej spiewala ta piosenke i to zawsze bedzie jej piosenka nie wazne kto ja napisal
zyx
3 lata temu
o czym jest ten "artykuł"???
cezaryk
3 lata temu
Żałosne jak można tak hejtować , ale to Tylko Polak potrafi .Zazdrość i Zawiść nieuleczalna choroba Polskiego Narodu .Załosna krytyka , żałosna Angelika .Czy Ty coś potrafisz kobieto , pelna nienawiści ?
saperek25
3 lata temu
A kogo ?
Polacy
3 lata temu
Znowu kasa 😕
Aric
3 lata temu
Nie ma jak publiczne pranie brudow .
...
3 lata temu
Angelina? Rodzice byli bezlitośni wybierając takie imię dziecku.
gość 44
3 lata temu
Co za dno i pustak. Gdyby nie Ania i jej głos to o ,,Łzach" nikt by do dziś dnia nawet nie usłyszał.
uje?
3 lata temu
Skąd tyle jadu? Czy jej brakuje?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić