Arystokratka przepadła jak kamień w wodę. Ma powiązania z brytyjską rodziną królewską

7

Trwają poszukiwania Constance Marten. 35-latka na początku roku zniknęła wraz ze swoim nowo narodzonym dzieckiem i partnerem, który w przeszłości był skazany za gwałt. Matka kobiety, która jest blisko związana z brytyjską rodziną królewską, napisała list otwarty. Prosi w nim córkę o powrót i zaopiekowanie się noworodkiem.

Arystokratka przepadła jak kamień w wodę. Ma powiązania z brytyjską rodziną królewską
Para jest poszukiwana od początku stycznia. (Metropolitan Police)

35-letnia Constance Marten i jej 48-letni partner Mark Gordon zniknęli 5 stycznia 2023 roku. Tego dnia na autostradzie M61 w miejscowości Bolton w hrabstwie Wielki Manchester odnaleziono ich płonący samochód. Pary nie było w środku ani nigdzie w pobliżu.

Arystokratka pilnie poszukiwana

Policja wszczęła natychmiastowe poszukiwania. Constance na początku roku urodziła dziecko, które nie otrzymało żadnej opieki medycznej.

Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że para stale się przemieszcza. Mieli być już w Liverpoolu, Londynie i Newhaven w hrabstwie Sussex, Nie wynajmują pokoi w hotelach, ani prywatnych kwater, a korzystają z namiotu. Mają zapas gotówki i żywności. Ponadto doskonale unikają kamer. Za każdym razem zakrywają twarze, więc nie można z całą pewnością potwierdzić, że osoby widziane na miejskich monitoringach, to właśnie oni.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Wielki wynalazek Polaków. "Przypomina coś pomiędzy kredą a pumeksem"

Po tygodniach bezowocnych poszukiwań matka 35-latki wystosowała do niej list otwarty. Prosiła w nim o powrót i zapewniała córkę, że nikt nie odbierze jej dziecka. Obiecała, że we wszystkim jej pomoże i się nią zaopiekuje.

Chcę pomóc tobie i mojemu wnukowi. Zasługujesz na możliwość zbudowania nowego życia, założenia stabilnej rodziny i korzystania z tych samych wolności, które ma większość z nas. Constance, zrobię co mogę, aby stanąć u twojego boku i mojego wnuka. Nie jesteś sama w tej sytuacji. Będziemy cię wspierać w każdy możliwy sposób. Jestem gotowa zrobić co trzeba, abyś podniosła się po tym okropnym doświadczeniu i abyś mogła się rozwijać i cieszyć macierzyństwem. Kocham cię i tęsknię za tobą - napisała w liście cytowanym przez SkyNews.

Constance Marten dorastała zamożnej rodzinie, która ma powiązania z brytyjską rodziną królewską. W 2016 roku poznała Marka Gordona, który w USA odbył karę za gwałt i pobicie. Przestępstwa dopuścił się mając zaledwie 14 lat.

Związek pary nie był do końca akceptowany, a to sprawiło, że Marten odizolowała się od swojej rodziny i przyjaciół. Kiedy wyszło na jaw, że jest w ciąży, wraz ze swoim partnerem opuściła Londyn i zaczęli podróżować po kraju. Policja podejrzewa, że dziecko przyszło na świat w samochodzie, niedługo przed zniknięciem pary. Ich samochód mógł zostać porzucony ze względu na awarię, która doprowadziła do pożaru.

Z tego co wiemy, ani Constance, ani dziecko nie otrzymały pomocy medycznej od momentu porodu. Naszym priorytetem jest zapewnienie, że dziecko, ale także zarówno Constance jak i Mark, są bezpieczni i czują się dobrze - powiedział nadinspektor policji Lewis Basford.
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić