Awaria kolejki górskiej. Dzieci zawisły do góry nogami na kilka godzin

13

Podczas festynu w Crandon w stanie Wisconsin doszło do awarii kolejki górskiej. Aż osiem osób, w tym siedmioro dzieci utknęło w powietrzu. Przez cztery godziny wisieli głowami w dół, czekając na pomoc.

Awaria kolejki górskiej. Dzieci zawisły do góry nogami na kilka godzin
Do awarii doszło na festiwalu. (CBS 58, Facebook)

Do zdarzenia doszło 2 lipca na festiwalu Forest County w Crandon w stanie Wisconsin w Stanach Zjednoczonych. W trakcie festynu nagle zepsuła się kolejka górska. W tym czasie byli na niej pasażerowie.

Niebezpieczna awaria kolejki górskiej

Część osób udało się ewakuować, ale ośmiu nieszczęśników czekało na ratunek ponad cztery godziny. Co więcej, znajdowali się w bardzo niewygodnej pozycji - głowami w dół.

Jak przekazują lokalne media, aż 7 z 8 pasażerów, to były dzieci. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Po wszystkim pasażerowie zostali przewiezieni do szpitala na badania.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Wzrost pensji o 700 zł. Ostrzega przed skutkami decyzji rządu
Wszyscy spisali się bardzo dobrze. Oczywiście, że się bali. Od jakiegoś czasu przebywali do ​​góry nogami - powiedział CBS WSAW strażak Erica Kostichka.

Całe zdarzenie zostało nagrane, a filmy trafiły do mediów społecznościowych. Jeden ze świadków awarii powiedział, że na wyjątkową pochwałę zasługuje mała dziewczynka, która poprosiła, aby najpierw pomóc starszemu mężczyźnie, jedynemu dorosłemu, który utknął.

Chwała małej dziewczynce, która powiedziała strażakowi, żeby najpierw ratował starszego mężczyznę. Ta mała dziewczynka z pewnością zasługuje na medal za odwagę - powiedział świadek.
Trwa ładowanie wpisu:facebook
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić