aktualizacja 

Nagranie z pogrzebu obejrzano 33 mln razy. Babcia pozdrowiła z zaświatów?

194

Aż 33 miliony wyświetleń zgromadziło na TikToku wideo z pogrzebu pewnej Amerykanki. Rodzina rozrzuciła prochy ukochanej babci i matki w stawie. Następnie wydarzyło się coś, w co trudno uwierzyć.

Nagranie z pogrzebu obejrzano 33 mln razy. Babcia pozdrowiła z zaświatów?
Rodzina rozsypała prochy zmarłej (TikTok)

Użytkownicy TikToka nie ukrywali swojego poruszenia po obejrzeniu nagrania wideo opublikowanego przez 23-latkę z Północnej Karoliny. Meika pokazała nietypowe ostatnie pożegnanie jej ukochanej babci.

Rodzina pożegnała babcię w poruszający sposób. Bliscy zmarłej zebrali się w jednym z parków i rozsypali jej prochy do stawu. Odpowiedzialny za otwarcie i przechylenie urny był jeden z jej wnuków. Na nagraniu widać, że nieoficjalna ceremonia wywołała spore poruszenie wśród członków rodziny.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Wnuczka zmarłej napisała, że to właśnie w tym miejscu babcia chciała, aby rozsypano jej prochy. Ogromne poruszenie wywołał również kształt, który prochy przybrały w wodzie. Ułożyły się w dwie litery i serce, które rodzina odczytała jako "Kocham Was".

Moja babcia zawsze chciała tu być - napisała wnuczka.

Internauci poruszeni

Wideo wywołało w internautach ogromne wzruszenie. Kameralna ceremonia wzbudziła spore zainteresowanie użytkowników TikToka na całym świecie. Nagranie w zaledwie 5 dni zebrało aż 33 milionów wyświetleń. Komentujący nie mogli uwierzyć w to, co zobaczyli.

To niemożliwe - napisała jedna z internautek.
Zobacz także: Wyznanie Ardanowskiego. "To pokazuje, że ta góra lodowa się kruszy"
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić