Bił, dusił i groził gwałtem. 43-letni Polak skazany w Walii

28

W Walii zakończył się proces przeciwko 43-letniemu Polakowi, który dopuścił się brutalnej napaści na tle seksualnym. Piotr Cz. rzucił się na kobietę, bił ją po twarzy, szarpał za włosy, a także uderzał jej głową o ziemię. Polak po odbyciu kary zostanie wydalony z kraju.

Bił, dusił i groził gwałtem. 43-letni Polak skazany w Walii
W Walii zakończył się proces przeciwko 43-letniemu Polakowi, który dopuścił się brutalnej napaści na tle seksualnym. (Getty Images, Policja)

43-letni Polak przed sądem w Swansea w Walii odpowiadał za brutalny atak seksualny na kobietę. Nasz rodak bił swoją ofiarę po twarzy, szarpał za włosy, dusił i uderzał jej głową o ziemię. Agresor groził także kobiecie, że ją zgwałci. Poszkodowana doznała poważnych obrażeń głowy.

Piotr Cz. został oskarżony o brutalną napaść seksualną i napaść prowadzącą do poważnych obrażeń. Lokalna policja nie ujawniła zbyt wielu szczegółów tej sprawy.

43-latek w trakcie procesu przyznał się do winy. Przeprosił również za swoje zachowanie. Obrońca Polaka zapewniał, że jego klient żałuje tego, co zrobił. Nie pomogło to jednak w złagodzeniu wyroku.

43-letni Piotr Cz. został skazany na 2 lata i 4 miesiące więzienia. Sędzia Paul Thomas poinformował, że dane Polaka będą figurować w rejestrze przestępców seksualnych przez 10 lat. Mężczyzna po odbyciu wyroku zostanie deportowany do Polski.

Zobacz także: Ulewa nad Poznaniem. Mieszkańcy pokazują filmy
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić