Morderca wciąż na wolności. Nie żyje biznesmen spod Łodzi

8

Policja nadal poszukuje sprawców morderstwa w domu pod Łodzią. Zaatakowano tam mężczyznę w średnim wieku. Niestety przedsiębiorca poniósł śmierć.

Morderca wciąż na wolności. Nie żyje biznesmen spod Łodzi
Biznesmen został zamordowany (Policja)

O sprawie poinformował portal expressilustrowany.pl. Do morderstwa doszło przed kilkoma dniami w domu ofiary pod Łodzią. Niestety niewiele wiadomo na temat szczegółów zbrodni. Zarówno policja, jak i prokuratura nie udziela żadnych informacji.

W sprawie toczy się śledztwo. Na tym etapie upublicznianie jakichkolwiek informacji szkodzi prowadzonym działaniom - powiedziała portalowi expressilustrowany.pl Joanna Kącka z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi.

Nie można wykluczyć żadnego ze scenariuszy. Do napadu z pewnością mogło dojść na tle rabunkowym. Nie wiadomo, czy sprawca znał się z ofiarą. Prokuratura potwierdziła jednak, że nadal trwają poszukiwania morderców. Zapewniono jednak, że trwają intensywne czynności.

Zabójstwo przedsiębiorcy to niejedyna nierozwiązana zbrodnia w tym regionie. 4 grudnia 2020 roku w Parku na Zdrowiu zamordowano 57-latkę. Kobieta była tam na spacerze ze swoim psem. Błąkającego się czworonoga znaleźli niedługo później przechodnie. Na ranem następnego dnia w jednej z bocznych alejek znaleziono ciało poszukiwanej, które było przysypane liśćmi.

Zobacz także: Andrzej Duda napisał do Tadeusza Rydzyka. Krzysztof Gawkowski: to żenujące
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić