Nagi mistrz kamuflażu z Małopolski. Ukradł piwo, fajki i dla niepoznaki rozebrał

23

Mężczyzna ukradł ze sklepu piwo i papierosy. Później nie zatrzymał się do policyjnej kontroli. Policjanci udali się w pościg za uciekinierem. Ten z kolei zatrzymał się przy polu kukurydzy, rozebrał do naga i myślał, że w ten sposób umknie im niezauważony...

Nagi mistrz kamuflażu z Małopolski. Ukradł piwo, fajki i dla niepoznaki rozebrał
Zdjęcie ilustracyjne (YouTube)

W piątek 9 lipca koło godziny 13 policjanci otrzymali zgłoszenie o kradzieży. Miało do niej dojść w jednym ze sklepów w Burzynie w woj. małopolskim.

Właścicielka powiedziała policjantom, że kierowca wszedł do sklepu i ukradł piwo i papierosy. Później miał odjechać niebieskim samochodem.

Funkcjonariusze szybko namierzyli opla w tym kolorze na jednej z dróg. Kierowca jednak nie reagował na sygnały do zatrzymania i zaczął uciekać. Ostatecznie zatrzymał się w polu kukurydzy, rozebrał do naga i zaczął uciekać.

Nie przechytrzył funkcjonariuszy

Policjanci nie mogli wypatrzeć go z wysokiej kukurydzy, więc... poprosili o pomoc kierowcę ciężarówki. I był to strzał w dziesiątkę! Z naczepy było widać znacznie więcej! Udało się go wypatrzeć!

Policja zatrzymała 37-letniego złodziejaszka. Jak udało się ustalić mundurowym, mężczyzna był poszukiwany, powinien odbyć karę roku i dwóch miesięcy za kradzież z włamaniem.

A teraz ta kara prawdopodobnie się zwiększy. Za niezatrzymanie się do kontroli drogowej grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Autor: KLS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić