aktualizacja 

Był widoczny gołym okiem. Telewidzka uratowała życie dziennikarce

74

Australijska prezenterka telewizyjna Antoinette Lattouf dowiedziała się o groźnej chorobie dzięki telewidzce. Wendy McCoy zauważyła na szyi dziennikarki dziwnego guza i od razu ją o tym powiadomiła.

Był widoczny gołym okiem. Telewidzka uratowała życie dziennikarce
Reporterka (YouTube)

Antoinette Lattouf jest reporterką Network Ten w Australii i bardzo często otrzymuje wiadomości od widzów. Najczęściej dotyczą jej wagi, makijażu lub sposobu mówienia. Jednak jedna z nich bardzo się wyróżniła.

Widzka uratowała jej życie

Po zakończeniu emisji piątkowego programu do Antoinette zadzwonił`jeden z redaktorów. Powiedział, że na Facebooku pojawiła się dziwna wiadomość dotycząca zdrowia reporterki.

Czy Antoinette Lattouf badała tarczycę? Nie wymądrzam się ani nie trolluję, po prostu martwię się tym, co zobaczyłam dzisiaj w telewizji - napisała Wendy McCoy.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Do Sejmu z dzieckiem? Co myślą na ten temat Polacy?

Wendy McCoy powiedziała, że ​​nie jest lekarzem, ale guzek po lewej stronie szyi reporterki wydał się jej niepokojący. Zaskoczona Antoinette w pierwszej chwili zlekceważyła wiadomość, ale nie potrafiła o niej zapomnieć. Obejrzała fragment programu i stwierdziła, że widzka ma rację.

Byłam zszokowana. Wyglądało, jakbym miała jabłko Adama. Coś zdecydowanie wystawało mi z szyi – napisała Antoinette w 10Daily

Antoinette odwiedziła swojego lekarza rodzinnego i wykonała badania. USG oraz tomografia komputerowa wykazały, że dziennikarka ma na tarczycy dużą torbiel wymagającą operacji. Wykryto także chorobę autoimmunologiczną.

Torbiel była łagodna, ale gdyby nie była leczona mogłaby doprowadzić do poważnych schorzeń. Reporterka skontaktowała się z Wendy i podziękowała z całego serca za wiadomość. Widzka przyznała, że początkowo "nie chciała się wtrącać", ale po czasie postanowiła napisać.

Wendy, skontaktowała się ze mną, zupełnie obcą osobą i nakłoniła mnie do wizyty u lekarza - dziękuję ci za troskę. Twój przypadkowy akt dobroci prawdopodobnie mnie uratował - powiedziała reporterka w podziękowaniu.
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić