o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
ESO
|

Byli pewni, że zabiło go tsunami. Po 17 latach odnalazł się w szpitalu psychiatrycznym

44
Podziel się

Funkcjonariusz policji Abrip Asep był uznany za jedną z ofiar tsunami, jakie nawiedziło Indonezję w 2004 roku. Okazało się jednak, że mężczyzna żyje. Odnalazł się żywy po niemal 17 latach w szpitalu psychiatrycznym.

Byli pewni, że zabiło go tsunami. Po 17 latach odnalazł się w szpitalu psychiatrycznym
Funkcjonariusz policji Abrip Asep został uznany za jedną z ofiar tsunami. jakie nawiedziło Indonezję w 2004 roku. Mężczyzna odnalazł się żywy po 17 latach.
bEJDsmPV

Abrip Asep był na służbie 26 grudnia 2004 r. kiedy doszło do trzęsienia ziemi na Oceanie Indyjskim. Tej nocy trzęsienie ziemi wywołało fale tsunami, które dotarły do wybrzeży Indonezji, Sri Lanki, Indii i Tajlandii. Sięgające ponad 15 metrów fale zniszczyły nadmorskie wsie i miasteczka. W wyniku katastrofy zginęło wówczas ponad 230 tys. osób.

Rodzina policjanta była przekonana, że mężczyzna znalazł się wśród ofiar, bo nie było z nim żadnego kontaktu. Ostatnio, po prawie 17 latach od katastrofy, Asep został odnaleziony i ponownie połączył się ze swoją rodziną za pomocą mediów społecznościowych.

bEJDsmPX
Nie mogłem w to uwierzyć, 17 lat bez wiadomości, myśleliśmy, że umarł, nie wiedzieliśmy, że wciąż żyje - mówi krewny mężczyzny.

Policjant został odnaleziony w szpitalu psychiatrycznym w prowincji Aceh w Indonezji. Mężczyzna przez lata cierpiał na problemy psychiczne. W wyniku katastrofy doznał obrażeń głowy. Funkcjonariusz miał zostać odnaleziony przez wodza jednej z wiosek, kiedy błąkał się bez celu. Nie pamiętał także, jak się nazywa.

Policja potwierdza, że ​​mężczyzna znaleziony w szpitalu psychiatrycznym to policjant Abrip Asep, który był zgłoszony jako zaginiony podczas tsunami, a później został uznany za zmarłego.

bEJDsmQd
Mimo że mężczyzna cierpi na chorobę psychiczną z powodu przeżyć związanych z tsunami, jego rodzina jest bardzo wdzięczna, że odnalazł się żywy - powiedział rzecznik policji regionalnej w Aceh.
Zobacz także: Czy ładna pogoda ma wpływ na koronawirusa? Jest klarowna odpowiedź z IMGW
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEJDsmQy
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(44)
DyrRegSKW
7 miesięcy temu
A u nas odnalazł się syn Chruszczowa po70 latach, też ma nierówno pod sufitem.
DyrRegSKW
7 miesięcy temu
A u nas odnalazł się syn Chruszczowa po70 latach, też ma nierówno pod sufitem.
z Torunia
7 miesięcy temu
nie wiem czy to prawda , ale gdzieś czytałem że w gułagu w rosji odnaleziono Lecha kaczynskiego , czy mozna temu wierzyć?
bEJDsmQz
MiMo
7 miesięcy temu
Pokręcenie z poplątaniem...a w jaki sposób doszło do odnalezienia, ni słowa! Przypomniał sobie w tym szpitalu jak się nazywa, czy co?
madinamerica
7 miesięcy temu
O nie cierpi na chorobę psychiczną, on ośmielił się psychiką obrazić swiat monistycznych zboczeńców bez duszy, którzy służą tylko mamonie i rzeczom. Pracy psychologicznej, bardzo ciężkiej nie uznają. Mają do tego kapo w kitlu i obozy śmierci. Prawda boli, że to zdrowi psychicznie maja całkowicie wypaczony obraz psychiki i jeszcze do tego chronią dobrostan i jego fikcje, a prawdziwych ludzi niszczą w tych obozach niewolników. Antychryst zrobi to samo z ludźmi, którzy zrobili to z psychiką człowieka. I basta. Zapytaj psychiatrę czym jest psyche, niech nakreśli jej mapę i określi wartość stanu, konieczność stanu. Zadusi się własną pychą i arogancją, jak to medycyna faszystów napędzana obcym systemem dehumanizacji i kasą z handlu prochami.
Dobrze, że
7 miesięcy temu
go do krainy Oz nie przeniosło.
Mój nick
7 miesięcy temu
Ilu to mężczyzn wyszło po papierosy i wróciło po nastu latach, sam nie palę ale właśnie się waham...
Pietrucha 76
7 miesięcy temu
Cóż za składnia 😆😆😆😆😆 Funkcjonariusz miał zostać odnaleziony przez wodza jednej z wiosek, kiedy błąkał się bez celu. Nie pamiętał także, jak się nazywa.
Szok
7 miesięcy temu
To, co on widział czyli tsunami i wszystko co z tym związane zostaje do końca życia. Tego nie nie da się wymazać z pamięci. Nie chciał bym widzieć tsunami. Bogu dzięki, że Polska nie leży tam gdzie Indonezja, bo też byśmy doświadczali tsunami, chociaż wiem, że na Bałtyku też było, w 1497 roku chyba. Ale za to jesteśmy położeni między dwoma agresorami wojennymi. Jak to było w filmie sami swoi? Wróg a wróg ale swój, mój, nasz, na własnej krwi wyhodowany hehe
etc
7 miesięcy temu
I oto jak powstała Bogini z piany morskiej!
Mirek
7 miesięcy temu
Wódz wioski błąkał się bez celu i natknął się na tego człowieka.
...
7 miesięcy temu
Takie historie zawsze dają okruch nadziei tym rodzinom, których bliski zaginął bez śladu...
Robin
7 miesięcy temu
40 lat temu czytałem w prasie wiadomości o Chińczykach, którzy zostali odnalezieni w górach. Ukrywali się tam. Po odnalezieniu pytali wystraszeni czy II wojna już się skończyła.
bEJDsmQr
Rola
7 miesięcy temu
Cóżogepowiedziec zdrowia zycze
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić