aktualizacja 

Chodzi po okolicy w szokującym kostiumie. Mieszkańcy są przerażeni

49

Kiera Elston i jej chłopak spacerowali spokojnie po wiosce Yatton pod Bristolem, kiedy na ich drodze stanął tajemniczy mężczyzna w lateksowym kostiumie. "To było najbardziej przerażające doświadczenie w moim życiu" - powiedziała dziewczyna. Do podobnych sytuacji dochodziło już kilka lat temu.

Chodzi po okolicy w szokującym kostiumie. Mieszkańcy są przerażeni
Mężczyzna straszy wioski pod Bristolem. (Twitter)

"Gimp Man", czyli mężczyzna w lateksowym kostiumie zaczął terroryzować Claverham i Yatton już w 2019 roku. Policyjne poszukiwania okazały się jednak bezowocne. Zatrzymano dwie osoby, ale bardzo szybko je wypuszczono.

Mężczyzna w lateksie terroryzuje brytyjskie wsie

20-letnia mieszkanka Claverham w 2019 roku stanęła twarzą w twarz z tajemniczym mężczyzną. Opisała to wydarzenie w BBC. Powiedziała, że była to jedna z najbardziej przerażających chwil w jej życiu.

Zbliżał się do mnie, dotykając swojego krocza, chrząkał i ciężko dyszał. Gdy próbowałam zrobić krok do tyłu, znalazł się tuż przed moją twarzą i wystawił nogę do przodu. Starałam się szybko ocenić sytuację - powiedziała.

Kobieta zaczęła krzyczeć i odepchnęła mężczyznę, który chwilę później uciekł z miejsca zdarzenia. W kolejnych tygodniach na policję zgłosiło się kilka innych osób, które opisywały podobną postać. Jednej z nich udało się zrobić zdjęcie "Gimp mana".

Mężczyzna w lateksie zaatakował po raz kolejny. 26 czerwca nastraszył 19-letnią kobietę, która spacerowała po Yatton ze swoim chłopakiem.

To było najbardziej przerażające doświadczenie w moim życiu. Mam w głowie obraz, jak idzie w moją stronę i się na mnie gapi. Aż strach pomyśleć, co by się stało, gdybym była sama. Nadal jestem tym bardzo wstrząśnięta — powiedziała 19-latka cytowana przez Daily Star.

Policja prowadzi teraz intensywne poszukiwania. Zarządzono także dodatkowe patrole. W okolicy nie natrafiono jednak na żaden ślad mężczyzny w lateksie.

Mamy otwarty umysł, czy ten incydent ma związek z wcześniejszymi wydarzeniami, w których podobnie ubrany mężczyzna wywołał alarm wśród ludzi w rejonach Claverham i Yatton - przekazała policja.
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zobacz także: Słoneczna pogoda w weekend? Najnowsza prognoza z IMGW
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić