Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
mmc
|

Cichanouska chce wrócić na Białoruś. Ma jeden warunek

2
Podziel się

Swiatłana Cichanouska nie poddaje się i wciąż walczy o Białoruś. Kontrkandydatka Łukaszenki chce wrócić do ojczyzny. Obecnie razem z dziećmi przebywa na Litwie. Wróci do kraju dopiero wtedy, gdy będzie wiedziała, że jest tam bezpieczna.

Cichanouska chce wrócić na Białoruś. Ma jeden warunek
Cichanouska od 11 sierpnia przebywa na Litwie. (PAP)
bEDrHzCJ

Kontrkandydatka Łukaszenki nie odpuszcza. Według oficjalnych wyników Swietłana Cichanouska zdobyła podczas wyborów jedynie kilkuprocentowe poparcie. Taki wynik - w który mało kto wierzy - wywołał falę trwających ponad tydzień protestów i demonstracji.

Cichanouska po ogłoszeniu wyników na kilka dni zniknęła. Wydała później oświadczenie, że jest na Litwie i wyjechała pod wpływem silnego nacisku. Była kandydatka na prezydenta jednak nie ma zamiaru zostać tam na dłużej.

bEDrHzCL
Wrócę na Białoruś, kiedy będę czuć się tam bezpiecznie - powiedziała w piątek.

Cichanouska walczy o Białoruś zza granicy. Namawiała protestujących do pokojowych, a nie agresywnych demonstracji. Prosiła też, by Europa nie uznawała ostatnich wyborów. Była kontrkandydatka Łukaszenki mówi też, że wierzy w to, że władze usłyszą głos narodu, a wybory odbędą się ponownie.

Zobacz także: Białoruś. Były minister Bartosz Arłukowisz wspiera protestujących: ja jestem człowiekiem ulicy
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEDrHzDm
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(2)
Gość - AK
4 miesiące temu
Droga Swiatłana Hieorhijeuna Cichanouska z domu Pilipczuk(biał. Святлана Георгіеўна Ціханоўская / Піліпчук) przestań obrażać porządne, uczciwe, pracowite,czyste i wykształcone Polki z resztą katolickich i prawa sławnych Cyganek z Białorusi, Ukrainy i byłej Czechosłowacji / CSSR czy ZSSR/CCCP/USSR, w tym z Andzelika Borys,udających Polaków i Polki, które w nikczemny sposób od lat niszczą Polaków i biorą za to pieniądze, głównie Dolary amerykańskie/ $/USD, stosując propagandę. Kup sobie lustro i zacznij pić swój bimber/samogon do lusterka, a nie w samotności topisz smutki w alkoholu jako biedna pracownica seksualna / prostytutka USA i innych krajów zachodniej Europy etc. Poszukaj sobie idiotów gdzie indziej, może w USA, Europie Zachodniej, żeby dali Wam tzw. Financial Support - wsparcie finansowe dla opozycji. Bierz się do roboty i zacznij sprzątać luksusowe hotele albo zacząć pracować w kasynie jako Białoruska krupierka w Polsce lub w USA czy Europie Zachodniej. Świat stoi przed Tobą otworem; w USA pracownice seksualne w 2011 roku w grudniu zarabiały 2500$ /USD za jeden numer na amerykańskiej ulicy dzielnicy szanowanych pracownicy seksualnych, które płacą legalne podatki. Do dzieła. Załatw sobie wizę czy zielona kartę do USA i hejah za Ocean po amerykański Drwam.Nawet wykształceni Polacy ciężko pracują zagranicą. Powodzenia na nowej politycznej drodze życia. Adios.
Agata
rok temu
Pan Łukaszenko powiedział że nie dał się przekupić bandytom więc bandyci chcą go utracić. Na marginesie polski rząd pozwolił się przekupić nie trzeba było dwa razy próbować. Lepiej umrzeć stojąc niż żyć na kolanach. Gorąco popieram mojego bohatera Pana Łukaszenkę
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić