aktualizacja 

Ciężko uwierzyć, w to co zrobił kierowca ciągnika. Nagranie z polskiej wsi

100

Pewien polski rolnik na długo zapamięta jedną z przejażdżek swoim ciągnikiem. Kierowca samochodu osobowego nagrał mężczyznę, który w nieudolnym sposób tak zarzucił traktorem, że go wywrócił. Nagranie trafiło do sieci.

Ciężko uwierzyć, w to co zrobił kierowca ciągnika. Nagranie z polskiej wsi
Ciągnik wywrócił się (YouTube)

Niebezpieczne zdarzenie zostało na drodze w jednej z polskich wsi. Autor po zarejestrowaniu materiału postanowił przekazać go kanałowi STOP CHAM. Następnie filmik został opublikowany na YouTube. Wideo może być przestrogą dla innych kierowców.

Ciężko uwierzyć w sceny, które udało się nagrać kierowcy samochodu osobowego. Nagrywający poruszał się w ciągu dnia po drodze przez jedną z polskich wsi. Krajobraz prowincji dopełniał mu ciągnik z przyczepą, który powoli poruszał się przed nim. Nic nie zapowiadało przejmujących scen, do których doszło zaledwie kilkanaście sekund później.

Jadący przed nagrywającym ciągnik poruszał się po drodze w linii prostej. Panujące tam warunki były idealne do prowadzenia pojazdów, jednak pomimo tego doszło tam do zadziwiającego incydentu. W pewnym momencie kierujący traktorem nerwowo odbił nim w prawo, a następnie w lewo. Gwałtowny ruch kierownicą spowodował, że koła zestawu poderwały go, a następnie maszyna przewróciła się, blokując całą szerokość jezdni. Trudno uwierzyć, że pojazd tak dużych gabarytów można było przewrócić w ten sposób.

Wideo przedstawiające niezwykłą sytuację zostało opublikowane w sieci. W drugiej części nagrania widać autora, który niezwłocznie wybiegł ze swojego samochodu i udał się w jak najszybszym tempie w kierunku rolnika. W opisie filmu można przeczytać wiadomość, z której wynika, że sprawcy wypadku na szczęście nic się nie stało. Zdarzenie zostało skomentowane przez internautów.

Gdyby Jaś uczył się fizyki to Jan nie miałby problemów - napisał żartobliwie internauta.
Za duży ciężar na tyle przyczepy + podmuch wiatru z polany i wystąpił efekt wężykowania - stwierdził komentujący.
Zobacz także: Ostre słowa o Adamie Glapińskim. "Szkodnik polskiej gospodarki"
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić